Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liczba i wielkość zmian demielinizacyjnych
#61
(13-01-2020, 09:35)klaudia26 napisał(a): Masz rację Anka. Na rezonans skierowanie może wypisać tylko specjalista. Lekarz rodzinny nie może go wypisać.
Nawet jak chce sie zrobic prywatnie tez potrzebne jest skierowanie 
Wiec tak czy siak moj neuro musialby mi wypisac
Odpowiedz
#62
Dokładnie. U mnie też wymagają skierowania od neurologa nawet na prywatny rezonans.
Odpowiedz
#63
Oczywiście miałam na myśli neurologa, a nie lekarza rodzinnego, chyba myślałam o paru rzeczach naraz pisząc....
Odpowiedz
#64
Minął ponad rok od przyjęcia pierwszej tabletki Tecfidery. Mimo postaci agresywnej, rezonans wyszedł bardzo obiecująco. Żadnych nowych, aktywnych zmian, znaczna regresja już istniejących ognisk demielinizacyjnych a nawet całkowita regresja niektórych ognisk.
Odpowiedz
#65
(07-02-2020, 20:35)MadMax napisał(a): Minął ponad rok od przyjęcia pierwszej tabletki Tecfidery. Mimo postaci agresywnej, rezonans wyszedł bardzo obiecująco. Żadnych nowych, aktywnych zmian,  znaczna regresja już istniejących ognisk demielinizacyjnych a nawet całkowita regresja niektórych ognisk.
Cudowne wiadomości  Serce
Odpowiedz
#66
(07-02-2020, 20:35)MadMax napisał(a): Minął ponad rok od przyjęcia pierwszej tabletki Tecfidery. Mimo postaci agresywnej, rezonans wyszedł bardzo obiecująco. Żadnych nowych, aktywnych zmian,  znaczna regresja już istniejących ognisk demielinizacyjnych a nawet całkowita regresja niektórych ognisk.
 Takie posty się czyta z przyjemnością! Serce
Odpowiedz
#67
(08-02-2020, 09:46)e-smka napisał(a):
(07-02-2020, 20:35)MadMax napisał(a): Minął ponad rok od przyjęcia pierwszej tabletki Tecfidery. Mimo postaci agresywnej, rezonans wyszedł bardzo obiecująco. Żadnych nowych, aktywnych zmian,  znaczna regresja już istniejących ognisk demielinizacyjnych a nawet całkowita regresja niektórych ognisk.
Superancko elegancko  Duży uśmiech
Brawo
Odpowiedz
#68
Ile najwięcej zmian przybyło Wam pomiędzy rocznymi rezonansami głowy?
Odpowiedz
#69
Mi w 1 kontrolnym nic a w 2 kontrolnym dwie zmiany
Odpowiedz
#70
Mi po roku na copaxonie dwie znikły a jedna się pomniejszyła o połowę. Po dwóch latach 4 nowe zmiany z czego 2 badz 3 aktywne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości