Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizyta roczna
#1
Już pisałam, 04.07 jadę na wizytę roczną, pierwszy razUśmiech  i nie wiem czego mam się spodziewać, a im bliżej tym bardziej myślę o tej wizycieUśmiech
Odpowiedz
#2
(28-06-2018, 13:37)hela napisał(a): Już pisałam, 04.07 jadę na wizytę roczną, pierwszy razUśmiech  i nie wiem czego mam się spodziewać, a im bliżej tym bardziej myślę o
Dobrych wyników się spodziewaj  Uśmiech
Odpowiedz
#3
Mam nadziejęUśmiech a coś się tam będzie działo szczególnego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
(28-06-2018, 18:29)hela napisał(a): Mam nadziejęUśmiech a coś się tam będzie działo szczególnego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mi neuro mowil ze mam przyjsc zrobic siusiu do pojemnika, grzecznie pozwolic pobrac sobie krew i osc na rezonans. Pozniej mam wracac do domu
Odpowiedz
#5
Rezonans już miałam, badania zrobione, sikać nie kazali


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
(28-06-2018, 19:57)hela napisał(a): Rezonans już miałam, badania zrobione, sikać nie kazali


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Aha. U mnie ogolnie wizyty nawet po lek wygladaja inaczej. Ja mam przyjsc zrobic badania isc do domu i neuro bedzie dzwonic do mnie. Nie musze na nowo przychodzic chyba ze tfu tfu
Odpowiedz
#7
No to poczekam cierpliwie i się dowiemOczko nie ominie mnieOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
Pewnie co szpital (ba, co lekarz) - to roczna wizyta wygląda inaczej. A przede wszystkim - zależy od tego jak u pacjenta mijał ten rok i czy w danym momencie są objawy. + ew. co wyszło w MRI.
U mnie w szpitalu taka wizyta to nic spektakularnego Oczko Podobna do każdej innej, tyle że z rzuceniem oka na opis MRI.
Zazwyczaj wiadomo czego się można spodziewać na podstawie tego, jak się czujesz, jak minęły ostatnie miesiące, kiedy, ile i jakie miałaś rzuty. W sumie sprowadza się to przecież do jednego - czy leczenie zostaje, czy lepiej je zmienić.
Trzymam kciuki! Uśmiech
Odpowiedz
#9
Ja mam we wtorek
Odpowiedz
#10
U mnie to nawet rocznej wizyty nikt nie zaproponował. Sama się wprosilam z racji tego, że zmienił się lekarz prowadzący i z racji moich problemów z chodzeniem i zostałam wysłana do psychologa. Gdzieś o tym już pisałam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości