Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
#61
Super Chmurka i le Fer
Odpowiedz
#62
(01-11-2017, 16:09)hela napisał(a): A będzie w papierze? Ja jednak uważam że książka musi być z papieru, dziś mam taki dzień że leżę i czytam tylko, trochę pewnie przez pogodę jakiś mam gorszy dzień


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Na papierze też pewnie będzie. Tylko trochę później.
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz
#63
Ok, to czekamUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#64
Dziękuję Wam za gratulacje!  Uśmiech

Le fer, gratuluję i Tobie! Uśmiech
Daj znać gdzie będzie można kupić to dzieło, jaki tytuł, to sobie poczytam Uśmiech
Odpowiedz
#65
(01-11-2017, 14:00)le Fer napisał(a): Obrona na piątkę, no ślicznie! Gratulacje Chmurko. Uśmiech
Skoro się chwalimy, to i ja się pochwalę: pani redaktor przyjęła moją książeczkę. Ebook już niedługo.

Gratulacje !!! Jestem  pod wrażeniem i zarazem ciekawa Twojej twórczości Uśmiech
Odpowiedz
#66
(31-10-2017, 20:30)Chmurka napisał(a): A ja chciałam się pochwalić obroną mgr na 5! Uśmiech
Jestem z siebie dumna i świętuję od wczoraj  Duży uśmiech  
ale byłam zestresowana mocno! Cieszę się że w końcu mogę trochę odetchnąć  Język

Gratulacje  Serce

(01-11-2017, 14:00)le Fer napisał(a): Skoro się chwalimy, to i ja się pochwalę: pani redaktor przyjęła moją książeczkę. Ebook już niedługo.

I Tobie również gratulacje  Serce Moje klimaty więc już zaczynam wypatrywać w księgarniach
Odpowiedz
#67
Chmurka i le Fer gratulacje dla was Uśmiech
le Fer tez czekam na wersję papierowa bo moje oczy nie lubią e-bookow Oczko
A jeśli chodzi o magistra to ja właśnie zaczęłam także twoje doświadczenia przede mną Chmurko Uśmiech
Odpowiedz
#68
Dziękuję wszystkim serdecznie. Chmurko, zdaje się, że sprawiliśmy, że na tym forum robi się trochę dziwnie wesoło. Klaudio - Powodzenia, mam nadzieję, że pójdzie Ci równie dobrze, jak Chmurce. Mi aż tak dobrze nie poszło, ale ja pisałem na drażliwy i nieprawomyślny temat. Nie popełniajcie takiego błędu.
" I don't mean to sound bitter, cold or cruel, but I am, so that's how it comes out" - Bill Hicks
Odpowiedz
#69
No i o to chodzi żeby się dzielić nie tylko zmartwieniami, ale i sukcesami i pozytywnymi sprawamiUśmiech Trzymajcie się ciepłoUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#70
le Fer dzięki Uśmiech ja studiuje resocjalizacje wiec coś w tym temacie będę pisała. Konkretnego tematu jeszcze nie wybrałam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości