Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój dzisiejszy nastroj
Ale dziś parno. Chyba zaraz u nas lunie deszcz. Ja dziś mam wywiadówke więc to będzie długi dzień
Odpowiedz
(10-04-2018, 13:02)mufa napisał(a): Ale dziś parno. Chyba zaraz u nas lunie deszcz. Ja dziś mam wywiadówke więc to będzie długi dzień

Świętokrzyskie tównież parno. Upał jak w lipcu. Moje ramiona w śladach po Betaferonie. A dzień mam latany. Więc czuję się jakby mnie ktoś oblał kwasem. Buty mi kuku na piętach zrobiły. Czuję dziś mało komfortowo. U mnie zapowiadali w radio deszcz. Tak ciut by mogło popadać ale nie za dużo. Ty masz mufa wywiadówkę a ja terapię u logopedy z synem. Godzina czekania w aucie mnie wykończy będzie trzeba pojechać do jakoegoś sklepu Uśmiech
Odpowiedz
U mnie sie zbiera na jakąś burzę, zresztą tak od rana czuję że coś sie będzie działo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
A u mnie gorąco i strasznie wieje. Raczej deszczu i burzy nie bedzie.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
U mnie jakieś chmury wychodzą, wieje, ale ciepły wiatr. Może co i z tego popada. Ale jest lepiej niż wczoraj.
Odpowiedz
Od wczoraj mam taki power że chyba pogoda już sie skończyła zmieniaćOczko nawet to że dostałam okres mi nie przeszkadza i dziwne bóle w lewej nodze tez nieUśmiech miłego dnia wszystkimUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Super hela. Korzystaj z tego powera. Ja jestem taka dętka, że nie wychodzilabym z łóżka. Boli mnie gardlo, glowa, kącikiust ciagle mi pękają a skore mam tak wysuszona zwlaszcza na twarzy, że płatkami moge ściągać. Nic mi nie pomaga.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
Olejku arganowego lub z wiesiołka spróbuj na twarz, arganowy będzie lepszy na suchą skórę, a kąciki ust to pękają z braku witamin


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
(15-04-2018, 12:34)Bubka napisał(a): Super hela. Korzystaj z tego powera. Ja jestem taka dętka, że nie wychodzilabym z łóżka.  Boli mnie gardlo, glowa, kącikiust ciagle mi pękają a skore mam tak wysuszona zwlaszcza na twarzy, że płatkami moge ściągać.  Nic mi nie pomaga.

Nawadniaj się, bierzesz wit z gr b? Leczysz się może pochodnymi wit a? Skóre na twarzy musisz nawilżać, krem z filtrem wysokim by sie przydal tez jak teraz takie słonko.
Odpowiedz
A może olej lniany z rana warto ja pije jedna łyżke i skóre mam lepsza bardziej nawodniona polecam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości