Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teryflunomid (Aubagio)
#21
Skrzat w co lekarz na to mówi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#22
(06-08-2018, 18:42)hela napisał(a): Skrzat w co lekarz na to mówi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kręci głową ;/ i tłumaczy, że to niby przez antybiotyki które brałem 3 lata temu...
Odpowiedz
#23
Kto to wie, nie pamiętam jak się taki lekarz nazywa, ale są tacy co zajmują się konkretnie włosami, kiedyś w kolejce na badania poznałam dziewczynę która do takiego chodziła bo bardzo wypadały jej włosy (nie miała sm), może poszukaj kogoś takiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#24
(06-08-2018, 20:42)hela napisał(a): Kto to wie, nie pamiętam jak się taki lekarz nazywa, ale są tacy co zajmują się konkretnie włosami, kiedyś w kolejce na badania poznałam dziewczynę która do takiego chodziła bo bardzo wypadały jej włosy (nie miała sm), może poszukaj kogoś takiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trycholog
Odpowiedz
#25
O tak, ten, dzięki za podpowiedźOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#26
Tylko czemu tak nagle zaczęły te włosy wypadać? Biorę biotynę i oczywiście szampony przeciw wypadaniu włosów.
Odpowiedz
#27
(06-08-2018, 22:14)skrzat100 napisał(a): Tylko czemu tak nagle zaczęły te włosy wypadać? Biorę biotynę i oczywiście szampony przeciw wypadaniu włosów.

Przyczyn może być dużo. Ciężko od tak coś powiedzieć. Biotyna czy szampony zaczynajà działać przy regularnym stosowaniu po kilku mcach. Najlepiej poszukaj trychologa
Odpowiedz
#28
Z układem pokarmowym też już nie wiem co robić ;/ gastroskopie,kolonoskopia,tk jamy brzusznej, wodorowy test oddechowy i wszelkie różne badania wychodzą dobrze, a ja dalej jeść nie mogę. Ciągłe kruczenie w jelitach, gazy, odbijanie itd. czy w takim razie to jest skutek uboczny Aubagio ?? i dopiero teraz po 8 miesiącu leczenia ?
Odpowiedz
#29
Zacznij wspomagać flotę jelit i żołądek, probiotyki, kiszonki itp. Może dopiero teraz Twój układ pokarmowy ma dość.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#30
A czy ktos mi moze powiedziec czy podczas stosowania AUBAGIO przez mojego meza, mozemy starac sie o dziecko?? Tak wiem...powinnam spytać sie specjalistow, i obiecuje ze przy najblizszej wizycie to zrobie, ale moze ktos moze wie cos na ten tamat i bedzie mogl mi cos powiedziec ??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości