Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trudna decyzja
#31
(03-12-2018, 23:34)bagi napisał(a):
(03-12-2018, 15:10)hela napisał(a): Dlaczego bagi?


a wyskoczyła mi inna dolegliwość nie koniecznie związana  z SM, którą chciałem zdiagnozować i wyleczyć. Wchodzenie w jakąś terapię z nie załatwioną tą sprawą uznałem za bezsensowne... a że ośrodek nie mógł czekać zrezygnowałem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

u mnie było podobnie, najpierw operacja potem dopiero tec, musiałam poczekać, na szczęście nie długo
Odpowiedz
#32
(03-12-2018, 23:40)WorkBorg napisał(a): Wróć do tematu po zaleczeniu się, nie warto zostawiać SM niepilnowanego.


chcę rozeznać temat w Gdyni a czy wrócę do badań to nie wiem: 1. pewnie mnie nie bedą już chcieli chociaż dla nich to kasa 2. nie chcę być jednak królikiem doświadczalnym


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#33
też tak kiedyś myślałam, jednak nad nowa tec bym się poważnie zastanowiła
Odpowiedz
#34
(04-12-2018, 09:35)hela napisał(a):
(03-12-2018, 23:34)bagi napisał(a):
(03-12-2018, 15:10)hela napisał(a): Dlaczego bagi?


a wyskoczyła mi inna dolegliwość nie koniecznie związana  z SM, którą chciałem zdiagnozować i wyleczyć. Wchodzenie w jakąś terapię z nie załatwioną tą sprawą uznałem za bezsensowne... a że ośrodek nie mógł czekać zrezygnowałem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

u mnie było podobnie, najpierw operacja potem dopiero tec, musiałam poczekać, na szczęście nie długo


będe próbował załapać się na jakiś program lekowy z tec ale przy tych punktach ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości