Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
renta
#31
no, pięknieUśmiech wdzięczna jestem strasznieUśmiech
Odpowiedz
#32
Dostałam wezwanie na komisje rentowa. Na 4 grudnia. Zaczynam mieć stresa. Niby papiery mocne, wszystko udokumentowane, a jednak obawy są.
Odpowiedz
#33
Będzie dobrze.
Odpowiedz
#34
(29-11-2018, 16:43)Akinom napisał(a): Dostałam wezwanie na komisje rentowa. Na 4 grudnia. Zaczynam mieć stresa. Niby papiery mocne, wszystko udokumentowane, a jednak obawy są.

Jeśli EDSS powyżej 3 to minimum częściowa niezdolność.
Odpowiedz
#35
(29-11-2018, 16:43)Akinom napisał(a): Dostałam wezwanie na komisje rentowa. Na 4 grudnia. Zaczynam mieć stresa. Niby papiery mocne, wszystko udokumentowane, a jednak obawy są.

Będzie dobrze. Nie stresuj sie bo stres szkodzi. Ewentualnie mogą Cię uleczyc ?
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#36
Teoretycznie nie mogą, ale jak wszyscy wiemy ZUS czasem czyni cuda. Nie wiem jaki mam edss i co to takiego.

Znalazłam ta skalę. Tak pomiędzy 5 a 6 się oceniam. Chodzę albo z kimś albo popieram się kijami do nordica.
Odpowiedz
#37
Byłam na komisji. Orzeczniczka przetrzymala mnie ponad pół godziny. Dostałam całkowita niezdolność na dwa lata.
Odpowiedz
#38
A jak wyszła ocena skali EDSS? Dobrze się oceniłaś?
Odpowiedz
#39
Nie wiem, nie było takiej oceny. Z resztą nikt mnie nigdy w ten sposób nie oceniał, dlatego nie wiedziałam o co chodzi z tą skalą. Widać człowiek uczy się całe życie ;-).
Odpowiedz
#40
Cześć.Czy jak składacie papiery o rentę to składacie też zaświadczenia o innych chorobach jakie macie?jeśli macie takie oczywiście.np alergia,astma i tp.jakie kto tam ma.czy ma to znaczenie czy lepiej takich nie dawać bo nic to nie daje?macie w tym doświadczenie?
Joanna napisał 25-01-2019, 21:07:
Przeniosłam Twój post do odpowiedniego wątku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości