Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam,
#1
Witam wszystkich, 

Dzisiaj odebrałem siostrę ze szpitala stwierdzono u niej Stwardnienie rozsiane  Niezdecydowany . Po prostu nadal w to nie wierze skąd co i jak, młoda dziewczyna  28lat od jakiegoś czasu miała problemy z zdrowiem wysyłani byliśmy od Pawła do Gawła. Na wypisie ze szpitala są 3 pozycje.
- G35 Stwardnienie rozsianie
- Tężyczka 
- Zaburzenia depresyjno - lękowe mieszane somatyzacją. 
Proszę o namiary na Lekarza, Profesora na MS. Jesteśmy z Konina Wlkp. Przy chorobie MS wizyta u psychiatry też jest konieczna ? 
Chce pomóc siostrze...
Z góry dziekuje Uśmiech

Pozdrawiam 
Rafał.
Odpowiedz
#2
Siostra musi wybrać poradnie sm. Tylko na nfz można wyć w programie lekowym (pomijam przypadki, kiedy kogoś stać na leki).
Ja kierowałam się bliskością od miejsca zamieszkania, ale też czy lekarze tam pracujący są ze szpitala, który ma dobre opinie i jest w mojej okolicy. U mnie poradnia, szpital i rezonans to ta sama placówka, więc wszystko jest w systemie wewnętrznym. Czy tak jest zawsze to nie wiem.
Odpowiedz
#3
Super, że chcesz pomóc siostrze i na pewno potrzebujecie dobrego specjalistę chociaż nie musi to być koniecznie profesor. Leczę się od 9 lat u dr Maciejowskiego w Katowicach w Centrum Leczenia SM/prywatnie/ i po ostatniej wizycie powiedziałam Mu, że przywraca wiarę w ludziach. Jestem tylko na obserwacji, bo nie kwalifikuję się do leczenia i on tego nawet nie poleca w moim przypadku. Może siostra ma zaburzenia depresyjne związane z diagnozą - jeżeli bardzo źle to znosi to skonsultujcie się z psychiatrą. Ale przede wszystkim postarajcie się podejść do tego spokojnie/wiem, że ciężko/.
Odpowiedz
#4
(11-04-2023, 21:52)yasmina napisał(a): Super, że chcesz pomóc siostrze i na pewno potrzebujecie dobrego specjalistę chociaż nie musi to być koniecznie profesor. Leczę się od 9 lat u dr Maciejowskiego w Katowicach w Centrum Leczenia SM/prywatnie/ i po ostatniej wizycie powiedziałam Mu, że przywraca wiarę w ludziach. Jestem tylko na obserwacji, bo nie kwalifikuję się do leczenia i on tego nawet nie poleca w moim przypadku. Może siostra ma zaburzenia depresyjne związane z diagnozą - jeżeli bardzo źle to znosi to skonsultujcie się z psychiatrą. Ale przede wszystkim postarajcie się podejść do tego spokojnie/wiem, że ciężko/.

Popieram, ale ta tężyczka ma podobne objawy jak SM, więc nie musi być źle. Najważniejsze żeby się pozbierała, czuła wsparcie i miała specjalistę który jej pomoże z tą depresją, bo bez tego nie ruszycie.
Odpowiedz
#5
Dużo zdrowia dla siostry! Zgadzam się teraz tylko wybór odpowiedniego lekarza i będzie dobrze

___________________________________________
https://matsmore.pl/c/4155/i30-iii-2017-...odowe.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości