Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
niewyraźne widzenie
#11
Ja miałam takie niewyraźne widzenie. Mowilam okuliście, ale zostalam olana. Okazało się że bylo to pznw. A teraz nerw w lewym oku jest bardzo uszkodzony i niedowidze na to oko, znaczy obraz jest jakoś tak pociachany i niewyraźny. Zeby było śmieszniej, to pole widzenia wychodzi mi lepiej w lewym oku.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#12
(14-04-2024, 09:19)Tosiia napisał(a): Agula123 - ja tak mialam po rozpoczeciu Kesimpty (w piatek pierwszy zastrzyk, a w niedziele zaczelo mi sie niewyrazne widzenie i wlasnie 'zoomowanie' ... bardzo trudno to mi opisac wiec mysle, ze objaw byl bardzo podobny do Twojego). 

Osobiscie nic z tym nie zrobilam. Pierw myslalam, ze to skutek uboczny Kesimpty a potem tez ze rzut, ale tak czy inaczej nie poszlam do lekarza bo nie chcialam mojego organizmu obciazac jeszcze bardziej ... dopiero co leczenie zaczelam, ktore organizm przyswaja i jeszcze zaraz sterydy - balam sie ze mi to bardziej zaszkodzi niz pomoze ... u mnie minelo po ok. 4 tygodniach.

Ooo dziękuję za informację. W maju mam kontrole to wszystko się dowiem od lekarza-co on o tym myśli .
 W sumie masz rację szkoda by było obciążać dodatkowo organizm, gdyby mi dali sterydy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości