Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Makijaż permanentny a MRI
#1
Cześć. 
Pytanie do osób z makijażem permanentnym. Jakie odczucia podczas MRI? Szczypie, boli, swędzi czy jest ok? Czy odmówiono wam wykonania badania?
Odpowiedz
#2
(04-05-2022, 08:02)Anka napisał(a): Cześć. 
Pytanie do osób z makijażem permanentnym. Jakie odczucia podczas MRI? Szczypie, boli, swędzi czy jest ok? Czy odmówiono wam wykonania badania?

Nic nie szczypie, nie boli i nie swędzi. W obecnie używanych barwnikach do makijażu permanentnego nie ma drobinek metali.
Odpowiedz
#3
Byłam na brwiach. U mnie dopigmentowanie po roku. Pani linergistka powiedziała mi że miała robiony MRI 4 dni po tym jak robiła dopigmentowanie. MRI nagłe, nie zaplanowane, konieczne.Lekko szczypała ją brew, zero zakłóceń w obrazie. Powiedziała że ona używa specjalnych barwników i 14 dni trwa gojenie brwi. Zaleciła żebym odczekała 14 dni zanim zacznę myśleć o rezonansie. Dzięki marcepanka za odpowiedź Uśmiech
Odpowiedz
#4
Najlepiej jest się skonsultować z lekarzem. Lekarz oceni czy jest taka możliwość czy nie. SM nie wyklucza tego typu zabiegów, nie wyklucza również medycyny estetycznej. Każda sytuacja jest jednak inna i nie można napisać ogółem czy można się wybrać czy nie.

Na pewno warto jest zapisać się do doświadczonej lingerystki. Tak aby potem nie żałować efektu Oczko
Daję namiar na gabinet w Rudzie Sląskiej:
https://perfecteyes.eu/makijaz-permanentny-ruda-slaska/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości