Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oczekiwanie na dostarczenie się do programu
(23-04-2022, 10:20)Anna 75 napisał(a): Kochani doradźcie co robić? 
Mój partner prawie od roku chodził po lekarzach, żeby stwierdzili co mu jest?(drętwienie nóg, problem z chodzeniem).Na początku roku stwierdzono SM(rezonans,pobranie płynu z rdzenia).Wszędzie jak szukam czas dostania się do programu jest bardzo odległy,a u niego po ostatnim rezonansie głowy pojawiło się nowe ognisko. Czyli w ciągu niecałych 3m-cy. Mamy wizytę w poradni w maju w WIM w Warszawie ale już wiem że będzie musiał długo czekać na dostanie się do programu.Jestem załamana,bo wiem że czas jest tu ważny.Czy jak byśmy poszli prywatnie do jakiegoś profesora to da mu jakieś leki,(a my będziemy czekać na program). Podajcie proszę nazwisko profesora od SM najlepiej w Warszawie (do Warszawy mamy najbliżej) Czytałam o klinice prof.Selmaja w Łodzi, ale to kosmiczne wydatki,nie na naszą kieszeń... Boże co robić?

Anna75 - zadzwońcie do CKR Konstancin-Jeziorna i zapytajcie o terminy wizyt i włączenia do programu - tu masz dokładne dane kontaktowe: https://ckr.pl/stwardnienie-rozsiane-sm/

Ja na wizytę czekałem 2 miesiące, potem musiałem wykonać nowy rezonans (pokazał nowe zmiany) i po przekazaniu wyników rezonansu drogą telefoniczną lekarzowi, 2 tygodnie później byłem już w programie lekowym i pobierałem pierwszą partię leków.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości