Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PONVORY
#1
witam. od 02,06,23 zaczolem brac Panvory inaczej Ponesimod. po 3 dniach wprowadzeniu do leczenia . nastapila doordynacja ruchöw rak, moge pisac palcami a nie dlugoisem. w glowie sie  nie kreci , tylko jest tzw. wypelnienie glowy jakims znaczeniem niewiem jak to nazwac.
Rozmawialem z lekarzem na temat ZAPOSI z Zabrze z kliniki MS. ale powiedziala ze  zaposia jest dobrym lekiem ale Panvory jest lepszym bo jest bardziej rozbudowanym, jestem szczesiwy to jest dopiero 3 dzien zazywania tego laku,po 6 miesiacach oczyszczania organizmu z starego laku w koncu jest ten dzien, jestem szczesliwy i nie mam mysli depresyjnych, jest dobrze  Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#2
czesc,
ja miałam dziś dostać Zeposie a dostałam właśnie Ponvory. Jestem ciekawa czy to dobry wybór Uśmiech
Odpowiedz
#3
(05-06-2023, 18:32)Monika1977 napisał(a): czesc,
ja miałam dziś dostać Zeposie a dostałam właśnie Ponvory. Jestem ciekawa czy to dobry wybór Uśmiech

mi lekarka powiedziala ze lepszy jest Panvory.jest bardziej rozbudowany. ale co po zazyciu tabletko 6mn jestem wylaczony w czasie na 30 min. potem znowu jestem git. to jedynie co zauwazylem ze skutkow ubocznych. moze sie zmieni po czasie zobaczymy
Odpowiedz
#4
Na każdego lek zadziała inaczej, to bardzo indywidualna kwestia

___________________________________________
https://bramywadowice.pl/
Odpowiedz
#5
Każdy musi lek dopasować taki dzięki któremu będzie funkcjonował bez kłopotu i oczywiście rozważyć skutki uboczne, a przede wszystkim sprawdzić reakcję swego organizmu bo każdy z nas potrafi reagować inaczej. U jednego lek nie da efektu inny będzie miał wszystkie skutki uboczne a inny będzie super zadowolony. To bardzo indywidualna sprawa. Powodzenia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości