Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mezoterapia mikroigłowa/bezigłowa
#11
(28-01-2022, 23:13)klaudia26 napisał(a): Mi też strasznie wypadają włosy. I to z każdą zmianą leku jest coraz gorzej. Przy copaxonie sporo mi wypadło. Później przy aubagio jeszcze więcej. A teraz na tec to już w ogóle ogromna ilość... Wcześniej zawsze pomagał mi vitapil a teraz nic nie daje rady.
Nie mam pojęcia czy możemy wykonać zabieg o którym piszesz ale jak się czegoś dowiesz to daj znać.
Jasne Uśmiech Za 2 tygodnie mam wizytę w poradni i zapytam moją neurolog.

(28-01-2022, 23:47)Lusia98 napisał(a): Smutna inne powody ? Hormonalne ? Odstawienie antykoncepcji? Stosowanie ? Tarczyca zbadana ?
Antykoncepcja nie, tarczyca zawsze w porządku, hormony - nie wiem, nie sprawdzałam i nie wiem nawet które ewentualnie wpływają na porost włosów. Mam stwierdzoną anemię, przyjmowałam już 5 czy 6 różnych leków z żelazem i nic Ściana
~ Warto czasem złapać bliznę od życia, by unieść ręce wraz z ostatnim gwizdkiem.
Odpowiedz
#12
Możesz robić takie zabiegi
Odpowiedz
#13
(29-01-2022, 01:08)SMutna? napisał(a):
(28-01-2022, 23:13)klaudia26 napisał(a): Mi też strasznie wypadają włosy. I to z każdą zmianą leku jest coraz gorzej. Przy copaxonie sporo mi wypadło. Później przy aubagio jeszcze więcej. A teraz na tec to już w ogóle ogromna ilość... Wcześniej zawsze pomagał mi vitapil a teraz nic nie daje rady.
Nie mam pojęcia czy możemy wykonać zabieg o którym piszesz ale jak się czegoś dowiesz to daj znać.
Jasne Uśmiech Za 2 tygodnie mam wizytę w poradni i zapytam moją neurolog.

(28-01-2022, 23:47)Lusia98 napisał(a): Smutna inne powody ? Hormonalne ? Odstawienie antykoncepcji? Stosowanie ? Tarczyca zbadana ?
Antykoncepcja nie, tarczyca zawsze w porządku, hormony - nie wiem, nie sprawdzałam i nie wiem nawet które ewentualnie wpływają na porost włosów. Mam stwierdzoną anemię, przyjmowałam już 5 czy 6 różnych leków z żelazem i nic Ściana

Mi przy interferonie bardzo dużo wypadło .Pomagały witaminy Neurovit i... siemię lniane . Teraz przy aubagio przez 5 miesięcy to jakaś masakra była, chyba z połowę mi wypadło . Czasem przy myciu to tyle wypadało że mogłam orzecha włoskiego zrobić, normalnie ryczałam jak bóbr  Smutny . Nawet lekarz już mi ultimatum postawił, że jak po pół roku nie przestaną wypadać to mi zmieni lek . Pomogło  ( wiadomo że nie po miesiącu czy 2 ) mi dopiero codzienne wcieranie Kérastase specifique stimuliste, do tego Kérastase Specifique Bain Prévention- szampon przeciw wypadaniu włosów ( nie są tanie ale zaryzykowałam po 2 butelki każdego )+ tabl. Novophane . Cóż troche kasy na to wszystko poszło ale czego sie nie robi w słusznej sprawie Uśmiech . Teraz tylko czekam aż odrosną   Duży uśmiech
Odpowiedz
#14
(30-01-2022, 20:05)Łucja napisał(a):
(29-01-2022, 01:08)SMutna? napisał(a):
(28-01-2022, 23:13)klaudia26 napisał(a): Mi też strasznie wypadają włosy. I to z każdą zmianą leku jest coraz gorzej. Przy copaxonie sporo mi wypadło. Później przy aubagio jeszcze więcej. A teraz na tec to już w ogóle ogromna ilość... Wcześniej zawsze pomagał mi vitapil a teraz nic nie daje rady.
Nie mam pojęcia czy możemy wykonać zabieg o którym piszesz ale jak się czegoś dowiesz to daj znać.
Jasne Uśmiech Za 2 tygodnie mam wizytę w poradni i zapytam moją neurolog.

(28-01-2022, 23:47)Lusia98 napisał(a): Smutna inne powody ? Hormonalne ? Odstawienie antykoncepcji? Stosowanie ? Tarczyca zbadana ?
Antykoncepcja nie, tarczyca zawsze w porządku, hormony - nie wiem, nie sprawdzałam i nie wiem nawet które ewentualnie wpływają na porost włosów. Mam stwierdzoną anemię, przyjmowałam już 5 czy 6 różnych leków z żelazem i nic Ściana

Mi przy interferonie bardzo dużo wypadło .Pomagały witaminy Neurovit i... siemię lniane . Teraz przy aubagio przez 5 miesięcy to jakaś masakra była, chyba z połowę mi wypadło . Czasem przy myciu to tyle wypadało że mogłam orzecha włoskiego zrobić, normalnie ryczałam jak bóbr  Smutny . Nawet lekarz już mi ultimatum postawił, że jak po pół roku nie przestaną wypadać to mi zmieni lek . Pomogło  ( wiadomo że nie po miesiącu czy 2 ) mi dopiero codzienne wcieranie  Kérastase specifique stimuliste, do tego Kérastase Specifique Bain Prévention- szampon przeciw wypadaniu włosów ( nie są tanie ale zaryzykowałam po 2 butelki każdego )+ tabl. Novophane . Cóż troche kasy na to wszystko poszło ale czego sie nie robi w słusznej sprawie Uśmiech . Teraz tylko czekam aż odrosną   Duży uśmiech
Neurovit też zażywam od kilku miesięcy, ale jedyną poprawą jaką odczuwam jest brak mrowień i drętwienia (dobre i to  Duży uśmiech ). A co do tego siemienia to pijesz, czy robisz jakąś płukankę? A Kerastase można kupić w drogerii/aptece, czy tylko przez Internet?  Wywracanie oczami
~ Warto czasem złapać bliznę od życia, by unieść ręce wraz z ostatnim gwizdkiem.
Odpowiedz
#15
(04-02-2022, 16:26)SMutna? napisał(a):
(30-01-2022, 20:05)Łucja napisał(a):
(29-01-2022, 01:08)SMutna? napisał(a):
(28-01-2022, 23:13)klaudia26 napisał(a): Mi też strasznie wypadają włosy. I to z każdą zmianą leku jest coraz gorzej. Przy copaxonie sporo mi wypadło. Później przy aubagio jeszcze więcej. A teraz na tec to już w ogóle ogromna ilość... Wcześniej zawsze pomagał mi vitapil a teraz nic nie daje rady.
Nie mam pojęcia czy możemy wykonać zabieg o którym piszesz ale jak się czegoś dowiesz to daj znać.
Jasne Uśmiech Za 2 tygodnie mam wizytę w poradni i zapytam moją neurolog.

(28-01-2022, 23:47)Lusia98 napisał(a): Smutna inne powody ? Hormonalne ? Odstawienie antykoncepcji? Stosowanie ? Tarczyca zbadana ?
Antykoncepcja nie, tarczyca zawsze w porządku, hormony - nie wiem, nie sprawdzałam i nie wiem nawet które ewentualnie wpływają na porost włosów. Mam stwierdzoną anemię, przyjmowałam już 5 czy 6 różnych leków z żelazem i nic Ściana

Mi przy interferonie bardzo dużo wypadło .Pomagały witaminy Neurovit i... siemię lniane . Teraz przy aubagio przez 5 miesięcy to jakaś masakra była, chyba z połowę mi wypadło . Czasem przy myciu to tyle wypadało że mogłam orzecha włoskiego zrobić, normalnie ryczałam jak bóbr  Smutny . Nawet lekarz już mi ultimatum postawił, że jak po pół roku nie przestaną wypadać to mi zmieni lek . Pomogło  ( wiadomo że nie po miesiącu czy 2 ) mi dopiero codzienne wcieranie  Kérastase specifique stimuliste, do tego Kérastase Specifique Bain Prévention- szampon przeciw wypadaniu włosów ( nie są tanie ale zaryzykowałam po 2 butelki każdego )+ tabl. Novophane . Cóż troche kasy na to wszystko poszło ale czego sie nie robi w słusznej sprawie Uśmiech . Teraz tylko czekam aż odrosną   Duży uśmiech
Neurovit też zażywam od kilku miesięcy, ale jedyną poprawą jaką odczuwam jest brak mrowień i drętwienia (dobre i to  Duży uśmiech ). A co do tego siemienia to pijesz, czy robisz jakąś płukankę? A Kerastase można kupić w drogerii/aptece, czy tylko przez Internet?  Wywracanie oczami

Siemię ziarna gotowałam na taki gęsty prawie że glut  Duży uśmiech i to piłam wieczorem . Można też mielony sobie kupić i tylko zalać gorącą wodą i chwilę pomieszać, ale wydaje mi się że nie mielony ma lepsze działanie . Natomiast Kerastase kupowałam na allegro bo tam było najtaniej no i można z darmową wysyłką jak się ma wykupionego smarta  Duży uśmiech . Można chyba też w drogerii kupić ale tam to cena chyba jest wyższa .
Odpowiedz
#16
(28-01-2022, 23:13)klaudia26 napisał(a): Mi też strasznie wypadają włosy. I to z każdą zmianą leku jest coraz gorzej. Przy copaxonie sporo mi wypadło. Później przy aubagio jeszcze więcej. A teraz na tec to już w ogóle ogromna ilość... Wcześniej zawsze pomagał mi vitapil a teraz nic nie daje rady.
Nie mam pojęcia czy możemy wykonać zabieg o którym piszesz ale jak się czegoś dowiesz to daj znać.

Zapytałam. Powiedziała, że można  Uśmiech
~ Warto czasem złapać bliznę od życia, by unieść ręce wraz z ostatnim gwizdkiem.
Odpowiedz
#17
SMutna? Dzięki za informacje Uśmiech
Odpowiedz
#18
Suplementuję teraz Priorin (skład to: wyciąg z prosa, olej z kiełków przenicy, kwas pantotenowy, L-cysteina) na wypadanie włosów. Piszę, bo może kogoś zainteresuje Uśmiech Baaaaardzo polecam!
Odpowiedz
#19
ja używam z apteki szampon dermena , chwilami ma wrażenie , że jest poprawa

Ale fryzjerka twierdzi, że po tec włosy mi się zmieniły...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości