Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć Wszystkim.
#1
Smutek 
u mnie diagnoza: G35 stwardnienie rozsiane- postać pierwotnie postępująca. EDSS 3.0 + H47.2 zanik we włóknach nerwowych siatkówki. 10 dni w szpitalu na szaserów ostatnie 5 z wlewami Solu-Medrolu. diagnoza świeża 22.08.2021.  w piątek 24.09.2021 dowiedziałem się, że nikt z lekarzy nie przejął mojego przypadku(lekarka prowadząca M.Durka-Kęsy zakończyła pracę w poradni neurologicznej na szaserów WIM i skreślili mnie z listy w poradni neurologicznej,2 wrzesnia podczas wizyty kontrolnej, byłem zapewniany, że zostanę przejęty przez innego lekarza neurologa i wyniki z płynu m.-rdzeniowego Smutny (wiem że pani doktor, była obecna w pracy, ale chyba nie miała cywilnej odwagi, aby sama mnie poinformować o tych super newsach Smutny i załatwiła to przez panią pielęgniarkę. Prążki w Ig w PMR - obecne, indeks PMR 1.17 , synteza PMR 40.44 . 28 10 miałem wyznaczony kolejny termin wizyty, ale mnie wykreślili. Powiedzieli żebym poszedł do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do neurologa, wtedy łaskawie zapiszą mnie do poradni specjalistycznej. Ale ja już byłem zapisany u nich w poradni, tak jak pisałem na 28 października. Nie wiem, co robić? Chyba tylko umierać Uśmiech
Odpowiedz
#2
Niestety. Przykre, ale prawdziwe.

I tak masz szczęście, że jesteś ze stolycy a nie z prowincji.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#3
Trzymam kciuki. Służba zdrowia niestety tak funkcjonuje. Trzeba się dopominać i być nieustępliwym. Nikt nie zadba o Twoje sprawy lepiej niż Ty sam Uśmiech
Życzę powodzenia i trzymam kciuki.
Odpowiedz
#4
(26-09-2021, 22:09)Patyczak123 napisał(a): u mnie diagnoza: G35 stwardnienie rozsiane- postać pierwotnie postępująca. EDSS 3.0 + H47.2 zanik we włóknach nerwowych siatkówki. 10 dni w szpitalu na szaserów ostatnie 5 z wlewami Solu-Medrolu. diagnoza świeża 22.08.2021.  w piątek 24.09.2021 dowiedziałem się, że nikt z lekarzy nie przejął mojego przypadku(lekarka prowadząca M.Durka-Kęsy zakończyła pracę w poradni neurologicznej na szaserów WIM i skreślili mnie z listy w poradni neurologicznej,2 wrzesnia podczas wizyty kontrolnej, byłem zapewniany, że zostanę przejęty przez innego lekarza neurologa i wyniki z płynu m.-rdzeniowego Smutny (wiem że pani doktor, była obecna w pracy, ale chyba nie miała cywilnej odwagi, aby sama mnie poinformować o tych super newsach Smutny i załatwiła to przez panią pielęgniarkę. Prążki w Ig w PMR - obecne, indeks PMR 1.17 , synteza PMR 40.44 . 28 10 miałem wyznaczony kolejny termin wizyty, ale mnie wykreślili. Powiedzieli żebym poszedł do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do neurologa, wtedy łaskawie zapiszą mnie do poradni specjalistycznej. Ale ja już byłem zapisany u nich w poradni, tak jak pisałem na 28 października. Nie wiem, co robić? Chyba tylko umierać Uśmiech
Hej. Jakie umierać? Wszyscy prawdopodobnie spotkaliśmy się z takimi sytuacjami. Mnie 7 lat temu powiedziano, że nie mam sm, a po 5 min. zmieniono wypis ze szpitala, że mam. Cierpliwość i stanowczość - tego Ci życzę.
Odpowiedz
#5
Na umieranie to zawsze jest czas. Trzeba trochę powalczyć o siebie. A że mamy durny system to ta walka łatwa nie jest.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#6
(26-09-2021, 22:09)Patyczak123 napisał(a): u mnie diagnoza: G35 stwardnienie rozsiane- postać pierwotnie postępująca. EDSS 3.0 + H47.2 zanik we włóknach nerwowych siatkówki. 10 dni w szpitalu na szaserów ostatnie 5 z wlewami Solu-Medrolu. diagnoza świeża 22.08.2021.  w piątek 24.09.2021 dowiedziałem się, że nikt z lekarzy nie przejął mojego przypadku(lekarka prowadząca M.Durka-Kęsy zakończyła pracę w poradni neurologicznej na szaserów WIM i skreślili mnie z listy w poradni neurologicznej,2 wrzesnia podczas wizyty kontrolnej, byłem zapewniany, że zostanę przejęty przez innego lekarza neurologa i wyniki z płynu m.-rdzeniowego Smutny (wiem że pani doktor, była obecna w pracy, ale chyba nie miała cywilnej odwagi, aby sama mnie poinformować o tych super newsach Smutny i załatwiła to przez panią pielęgniarkę. Prążki w Ig w PMR - obecne, indeks PMR 1.17 , synteza PMR 40.44 . 28 10 miałem wyznaczony kolejny termin wizyty, ale mnie wykreślili. Powiedzieli żebym poszedł do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do neurologa, wtedy łaskawie zapiszą mnie do poradni specjalistycznej. Ale ja już byłem zapisany u nich w poradni, tak jak pisałem na 28 października. Nie wiem, co robić? Chyba tylko umierać Uśmiech

Cześć,
prawdopodobnie choruję tę samą postać SM.  Przede mną wizyta w szpitalu i diagnoza. W związku z tym mam do Ciebie pytanie czy wlewy z Solu- Medrolu coś Ci pomogły? Objawy choroby się zmniejszyły? Bo słyszałam przy PPSM to nie dużo pomaga. Z góry dziękuję za odpowiedź, trzymam kciuki żebyś jak najszybciej był pod dobrą opieka lekarską. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#7
(02-01-2022, 03:05)marianna napisał(a):
(26-09-2021, 22:09)Patyczak123 napisał(a): u mnie diagnoza: G35 stwardnienie rozsiane- postać pierwotnie postępująca. EDSS 3.0 + H47.2 zanik we włóknach nerwowych siatkówki. 10 dni w szpitalu na szaserów ostatnie 5 z wlewami Solu-Medrolu. diagnoza świeża 22.08.2021.  w piątek 24.09.2021 dowiedziałem się, że nikt z lekarzy nie przejął mojego przypadku(lekarka prowadząca M.Durka-Kęsy zakończyła pracę w poradni neurologicznej na szaserów WIM i skreślili mnie z listy w poradni neurologicznej,2 wrzesnia podczas wizyty kontrolnej, byłem zapewniany, że zostanę przejęty przez innego lekarza neurologa i wyniki z płynu m.-rdzeniowego Smutny (wiem że pani doktor, była obecna w pracy, ale chyba nie miała cywilnej odwagi, aby sama mnie poinformować o tych super newsach Smutny i załatwiła to przez panią pielęgniarkę. Prążki w Ig w PMR - obecne, indeks PMR 1.17 , synteza PMR 40.44 . 28 10 miałem wyznaczony kolejny termin wizyty, ale mnie wykreślili. Powiedzieli żebym poszedł do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do neurologa, wtedy łaskawie zapiszą mnie do poradni specjalistycznej. Ale ja już byłem zapisany u nich w poradni, tak jak pisałem na 28 października. Nie wiem, co robić? Chyba tylko umierać Uśmiech

Cześć,
prawdopodobnie choruję tę samą postać SM.  Przede mną wizyta w szpitalu i diagnoza. W związku z tym mam do Ciebie pytanie czy wlewy z Solu- Medrolu coś Ci pomogły? Objawy choroby się zmniejszyły? Bo słyszałam przy PPSM to nie dużo pomaga. Z góry dziękuję za odpowiedź, trzymam kciuki żebyś jak najszybciej był pod dobrą opieka lekarską. Pozdrawiam!

Cześć Marianna, dlaczego podejrzewasz u siebie ppsm? W jakimś poście pisałaś że rezonans masz chyba ok? Dostałaś skierowanie do szpitala?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości