Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezonans 2 w 1
#1
Dostałam skierowanie na coroczny rezonans głowy, jak to w programie. Oprócz tego dostałam też skierowanie na odcinek piersiowy kręgosłupa (kontrola).
Mam już termin, będę miała zrobione obydwa badania naraz. I bardzo się cieszę, że załatwię to za jedną drogą i jednym leżeniemUśmiech
Czy ktoś tak miał? Da się wyleżećOczko? I głupie pytanko - kontrast jest wpuszczany raz czy dwa razy? Zastanawiam się też, czy będę w stanie jechać potem samochodem 50km Cwaniak
Odpowiedz
#2
(24-09-2021, 14:14)Olaa napisał(a): Dostałam skierowanie na coroczny rezonans głowy, jak to w programie. Oprócz tego dostałam też skierowanie na odcinek piersiowy kręgosłupa (kontrola).
Mam już termin, będę miała zrobione obydwa badania naraz. I bardzo się cieszę, że załatwię to za jedną drogą i jednym leżeniemUśmiech
Czy ktoś tak miał? Da się wyleżećOczko? I głupie pytanko - kontrast jest wpuszczany raz czy dwa razy? Zastanawiam się też, czy będę w stanie jechać potem samochodem 
Trwa chwilę dłużej ale kontrast jednorazowy Uśmiech  tak miałam przy głowie i odcinku szyjnym Uśmiech
Odpowiedz
#3
Też tak miałam. Jeden kontrast i w sumie to głowa i cały rdzeń. Na jednym kontraście. Tylko to było trochę dawno, w 2004 roku. Jeszcze klisze dawali zamiast płyty.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#4
Ja mam 3 od razu - głowy, szyji I piersiowy - 60 minut leżenia. Zawsze dostaję super tabletkę lub jakiś zastrzyk I jest spoko.
Odpowiedz
#5
Dziewczyny dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi Uśmiech
Odpowiedz
#6
Dzisiaj miałam mieć te 2 badania- głowę i odcinek piersiowy. Okazało się, że akurat dzisiaj zepsuł się aparatOczko
Fajnie, że zadzwonili, bo sporo kilometrów zrobiłabym niepotrzebnieUśmiech
Odpowiedz
#7
Ja kiedyś miałam jednocześnie rezonans głowy i kręgosłupa-odcinek chyba szyjny i chyba jakoś dałam radę wytrzymać  Duży uśmiech . W tym tygodniu miałam tylko odcinka szyjnego... niestety jedna zmiana się pojawiła  Smutny  . Nie wiem czy mam się bać ?,  a wizyta dopiero za miesiąc  Smutny
Odpowiedz
#8
Miałam w końcu wczoraj ten rezonans 2 w 1.
Wszystko trwało około 1h 15min, bez problemu dało się wyleżeć Uśmiech Kontrast dostałam raz, w zwykłej dawce.
Wizytę z programu w Mikołajki i wtedy też decyzja o przedłużeniu programu. Mam nadzieję, że pozytywna....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości