Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alkohol
#1
Oczko 
Witam mam 23  i stwierdzono u mnie SM mam jako, że od zawsze byłem osoba towarzyską lubiącą dobrą zabawę i imprezy jestem studentem 2 rok fizjoterapii  to mam pytanie czy to oznacza, że to koniec z alkoholem i już nigdy nie będę mógł się "upić" (nie mówię o uchlaniu się) czy jednak jest możliwość życia z tą chorobą w kwestiach np. towarzyskiego upicia. 
Z góry dziękuję za odpowiedź ?
Odpowiedz
#2
Hej. Duzo zależy od tego czym się leczysz, o jakim alkoholu mówisz i jak go znosisz. Ja jestem na tec, lekarka mówiła, że pownnam unikać alkoholi wysokoprocentowych, mówiła że nie ma zastrzeżeń do wina bądź piwa, ale nie jestem pewna czy mówiła o tym w kontekście upijania się. Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Nie jestem osobą tak imprezującą jak ty ale zdarza mi się też czasami coś wypić i ja żadnej zmiany nie zauważyłam w stosunku do tego jak było przed diagnozą czy leczeniem. Mi też mówili żeby unikać alkoholi wysokoprocentowych. Ja akurat najczęściej piję wino ale jak jestem gdzieś na imprezie to zazwyczaj piję ze wszystkimi wódkę i też jest ok.
Odpowiedz
#4
U mnie też jest ok. Ostatnio posmakował mi szampan no i wypiłam całego. Świat się nie zawalił i nie zawali. No chyba że piloby się codziennie.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości