Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oczy
#1
Witam długo mnie tu nie było 
Czy ktoś brał lek na zanik nerwu wzrokowego czy sterydy ?
Odpowiedz
#2
A co masz na myśli pisząc o leku na zanik nerwu wzrokowego?
Odpowiedz
#3
Lek w formie witamin
Odpowiedz
#4
Z tego co wiem, to witamina A pomaga na wzrok, szczególnie o zmroku. Jednak wg mnie nie ma leku w formie witamin. A już raczej witamin celowanych konkretnie w nerw wzrokowy. Może napisz coś więcej?
Odpowiedz
#5
(23-07-2021, 13:07)fruu napisał(a): Z tego co wiem, to witamina A pomaga na wzrok, szczególnie o zmroku. Jednak wg mnie nie ma leku w formie witamin. A już raczej witamin celowanych konkretnie w nerw wzrokowy. Może napisz coś więcej?

Aha , od początku czyli przeszłam przez zapalenie nerwu wzrokowego brałam sterydy . A teraz byłam u  okulisty i mam zanik nerwu wzrokowego dostałam lek o nazwie Alanerv ON (Witaminy ) pytanie czy ktoś miał i co pomogło? Myślę że teraz jest dobrze z tym postem.
Odpowiedz
#6
Ja parę razy brałam Alanerv po rzutach. Cudów nie daje, ale wydaje mi się, że trochę mnie wzmacniał, choć to może tylko wrażenie.
Odpowiedz
#7
Poszukałam co to za lek i jest to zwykły suplement diety z witaminami z grupy B i witaminą E i selenem. Także raczej cudów bym się nie spodziewala a już na pewno nie odbudowy nerwu wzrokowego.
Odpowiedz
#8
(24-07-2021, 13:33)klaudia26 napisał(a): Poszukałam co to za lek i jest to zwykły suplement diety z witaminami z grupy B i witaminą E i selenem. Także raczej cudów bym się nie spodziewala a już na pewno nie odbudowy nerwu wzrokowego.
 Sama widzę że cudów nie ma. mówiłam że to witaminy Oczko 
Dziękuję Ci
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości