Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to rzut ?
#1
Czy ktoś miał problemy w mówieniu tj. od tygodnia mówię jakbym była pijana i pisaniu ( problemy z utrzymaniem długopisu)? Mam od 2 stwierdzone SM ale nie chce z byle czym zwracać się do mojego neurologa. Czy to może być rzut?
Odpowiedz
#2
(26-05-2021, 11:04)justyna6665 napisał(a): Czy ktoś miał problemy w mówieniu tj. od tygodnia mówię jakbym była pijana i pisaniu ( problemy z utrzymaniem długopisu)? Mam od 2 stwierdzone SM ale nie chce z byle czym zwracać się do mojego neurologa. Czy to może być rzut?
Myślę, że tego typu objawy trudno uznać za byle co. Koniecznie skonsultuj to z neurologiem, nie ma żartów.
Odpowiedz
#3
Pisać to nie mogę od jakichś 4 - 5 lat. Nie mogę utrzymać żadnego długopisu i jak trzeba coś napisać to patrzą się na mnie jak na wariata.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#4
(26-05-2021, 13:53)Akinom napisał(a): Pisać to nie mogę od jakichś 4 - 5 lat. Nie mogę utrzymać żadnego długopisu i jak trzeba coś napisać to patrzą się na mnie jak na wariata.
Po rzucie przez jakiś czas też nie mogłam pisać. Problem z mową również, o tym że to wszystko było rzutem uświadomiła mnie lekarka.
Odpowiedz
#5
(26-05-2021, 11:04)justyna6665 napisał(a): Czy ktoś miał problemy w mówieniu tj. od tygodnia mówię jakbym była pijana i pisaniu ( problemy z utrzymaniem długopisu)? Mam od 2 stwierdzone SM ale nie chce z byle czym zwracać się do mojego neurologa. Czy to może być rzut?
Jeżeli masz stwierdzone sm, to takie objawy nie są "byle czym". Pamiętaj, że to lekarz jest dla Ciebie i powinien udzielić Ci informacji i pomóc w każdej sytuacji.
Odpowiedz
#6
Tak, takie objawy mogą świadczyć o osłabieniu mięśni jak przy innych rzutach. Zadzwoń do neuro
As long as you fight you are the winner Serce
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości