Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wynik rezonansu
#21
(15-05-2021, 00:12)ewaewa07 napisał(a): ? Pomożecie?  Co mam dalej robić. Iść do innego neurologa? Ten mi powiedział że zmiany demielinizacyjne same w sobie się nie powiększają że to błąd pomiaru(robiłam w tym samym miejscu)
Ja skonsultowałabym to z innym lekarzem. Może to problemy z kręgosłupem?
Odpowiedz
#22
Byłam jeszcze u jednego neurologa dostałam skierowanie do poradni leczenia SM. Termin zabójczy - grudzień
Odpowiedz
#23
(02-06-2021, 12:10)ewaewa07 napisał(a): Byłam jeszcze u jednego neurologa dostałam skierowanie do poradni leczenia SM. Termin zabójczy - grudzień

Może warto poszukać innej przychodni? Nie ma rejonizacji. Warto gdzieś podjechać. Ja na termin w Krakowie czekałam kilka dni...
Odpowiedz
#24
(02-06-2021, 16:11)Kisieliciastka napisał(a):
(02-06-2021, 12:10)ewaewa07 napisał(a): Byłam jeszcze u jednego neurologa dostałam skierowanie do poradni leczenia SM. Termin zabójczy - grudzień

Może warto poszukać innej przychodni? Nie ma rejonizacji. Warto gdzieś podjechać. Ja na termin w Krakowie czekałam kilka dni...
A to nie jest tak że potem trzeba tam kontynuować diagnostykę?
Odpowiedz
#25
I jak dalsza diagnostyka? Są jakieś postępy?
Odpowiedz
#26
Tak. Zadzwoniłam w jeszcze jedno miejsce, rozmawiałam z lekarzem. Powiedział że nie powinnam mieć w ogóle skierowania do poradni tylko od razu do nich na oddział, bo e poradni są osoby, które są już zdiagnozowane, objęte leczeniem. W sierpniu będę chciała się tam położyć.
Odpowiedz
#27
Cześć!
Moj rezonans głowy opisany jest dość podobnie (wrzucam załącznik) i nikt nie wysłał mnie ani do poradni SM ani na oddział.. tez nie mam deficytów neurologicznych i jedynym moim objawem są zawroty głowy od roku, codziennie, ustępują jedynie przy leżeniu... robiłaś badania na borelioze i autoimmunologie?


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#28
(07-07-2021, 21:31)Aneta napisał(a): Cześć!
Moj rezonans głowy opisany jest dość podobnie (wrzucam załącznik) i nikt nie wysłał mnie ani do poradni SM ani na oddział.. tez nie mam deficytów neurologicznych i jedynym moim objawem są zawroty głowy od roku, codziennie, ustępują jedynie przy leżeniu... robiłaś badania na borelioze i autoimmunologie?
Nic nie robiłam. Ten lekarz z którym teraz rozmawiałam powiedział że na oddziale zrobią pełną diagnostykę. A czy wyniki są podobne czy nie ciężko mi powiedzieć, może ktoś bardziej doświadczony się wypowie?
Odpowiedz
#29
W poniedziałek jadę do szpitala. Trzymajcie kciuki. Nie wiem czy mnie przyjmą ale mam nadzieję, że tak. Mam dość niepewności.
Odpowiedz
#30
(18-08-2021, 22:22)ewaewa07 napisał(a): W poniedziałek jadę do szpitala. Trzymajcie kciuki. Nie wiem czy mnie przyjmą ale mam nadzieję, że tak. Mam dość niepewności.
Jestem od poniedziałku. Zrobili punkcje, mam zespół, coś okropnego. Wczoraj rezonans głowy i odcinka szyjnego. I czekam leżąc spokojnie bo wstawać za bardzo nie moge.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości