Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielkanoc
#21
(11-04-2023, 08:11)Akinom napisał(a): Profesor Ci nic nie pomoże.
To prawda, jest tak, jak odpisałam Ci w temacie "Pierwsze kroki po diagnozie"
Odpowiedz
#22
Nie straszcie chłopaka, jak chce pomóc to nie będzie lekko, ale dasz radę. Szukaj kogoś kto pomoże i jak siostra ma depresję i stany lękowe to na pewno chociaż psycholog się dobry przyda, bo myślę że bez tego ani rusz.
Odpowiedz
#23
W sobotę zaczyna się Wielkanoc Uśmiech Wiem...macie rożne podejścia do tematu świąt, ale ja zawsze staram się znaleźć w tym coś dobrego i radosnego dla mnie. Niech to się nazywa Wielkanoc, niech to będzie kolejny weekend, ale jest powód, żeby zrobić coś innego, przystroić inaczej dom, ugotować czy upiec coś, czego nie przygotowujemy na co dzień.
Może trzeba jasno powiedzieć, jak my chcemy spędzić te dni, a nie, jak inni w rodzinie. My z Mirkiem oznajmiliśmy, że w sobotę jedziemy oczywiście na motorze na Górę Św. Anny z koszyczkiem. W niedzielę robimy rodzinne spotkanie obiadowe/po raz pierwszy chcę podać biały barszcz w chlebku/, a w poniedziałek nas nie ma - znowu jedziemy na motorze, gdzie oczy poniosą Uśmiech

 Życzę Wam i Waszym bliskim spokojnych i radosnych Świąt, a zapowiadają się wiosenne i słoneczne Duży uśmiech

[Obrazek: 36900.gif]
Odpowiedz
#24
Żurek w chlebku, coś pysznego. Kiedyś zrobiłam, ale to akurat święta robiliśmy u nas bo rodzice wyjechali na rocznicę ślubu i pierwszy raz przygotowywałam święta. No i był żurek w chlebie, później już nic nie chcieli jeść innego Oczko
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości