Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczepionka Covid-19
#31
Hej
zaszczepiłam się 12.01 - po kilku godzinach odczułam ból ramienia, który ustąpił w ciągu 24h. Przez kilka dni odczuwałam też większą senność ale bez większego spadku formy. Poza tym wszystko OK.
PS. Przyjmuję Tecfiderę.
Odpowiedz
#32
Super
Odpowiedz
#33
Hej, jestem po 2 szczepionce ponoć mogę mieć objawy grypowe ale to raczej w nocy. Narazie występuje tylko ból ręki....
Odpowiedz
#34
Dziś już jest gorzej, zostałam dziś w domu, występuje ból całego ciała i zmęczenie... Ogólnie czuję się podobnie jak wtedy kiedy przechodziłam Covid...
Odpowiedz
#35
(05-01-2021, 23:58)Akinom napisał(a): Tecfidera jest lekiem immunosupresyjnym, a to chyba wyklucza szczepienie na covid. To wynika z wytycznych ministerstwa zdrowia. Może źle zrozumiałem.

A nie immunomodelującym?
Odpowiedz
#36
Wczoraj miałam podaną drugą dawkę - podobnie jak po pierwszej ból ramienia, dziś doszło uczucie rozbicia ale bez poważniejszych objawów.
Dziś miałam wizytę u neurolog - zaleciła mi oznaczenie poziomu p/ciał po szczepieniu bo Tec może spowodować niepełną odpowiedź na szczepienie. Mam też skontrolować morfologię za ok 4 tyg ale limfopenia to już u mnie prawie norma :p
Odpowiedz
#37
Mi odroczyli ponieważ bali się wstrząsu. Teraz mam szczepienie 5go z obstawą anestezjologiczna.
Odpowiedz
#38
(03-02-2021, 23:47)lipcowa napisał(a): Wczoraj miałam podaną drugą dawkę - podobnie jak po pierwszej ból ramienia, dziś doszło uczucie rozbicia ale bez poważniejszych objawów.
Dziś miałam wizytę u neurolog - zaleciła mi oznaczenie poziomu p/ciał po szczepieniu bo Tec może spowodować niepełną odpowiedź na szczepienie. Mam też skontrolować morfologię za ok 4 tyg ale limfopenia to już u mnie prawie norma :p
Czy przed szczepieniem miałaś morfologie?
Odpowiedz
#39
Nie.
Niby w zaleceniach jest no ale cóż
Odpowiedz
#40
Zaszczepiona już jestem. Temp 37.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości