Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczepionka Covid-19
Ja też już po pierwszej dawce Pfizera. Cieszę się, że się udało. Druga dawka juz będzie po rozpoczęciu brania Tecfidery Uśmiech
Odpowiedz
Chyba lepiej rejestrować się przez nr 989 bo jak wysłałam smsa to dostałam termin za 10dni i 100km od domu.przez 989 termin blisko domu i za 3 dni.
Odpowiedz
Ja dokonałam rejestracji poprzez IKP. Wybrałam szczepionkę i miasto Uśmiech
Odpowiedz
Hej, jak to jest z tymi limfocytami i szczepieniem? Jest gdzieś zapisana wartość powyżej której można się szczepić. Mój wynik limfocytw 1,0. Chyba mogę się rejestrować do szczepienia? Neuro powiedział, że jeżeli z wynikami coś będzie nie tak, to zadzwoni, a nie zadzwonił ?
Odpowiedz
Joanna,
A jaki lek stosujesz?
Zgodnie ze stanowiskiem Sekcji SM i Neuroimmunologii PTN (link poniżej)  w przypadku chęci zaszczepienia się przeciwko covid19 w przypadku stosowania Tecfidery aby szczepienie miało sens zaleca się, by poziom limfocytów powinien być wyższy niż 800 komórek / mm3.
Jutro mam szczepienie, sprawdziłam poziom - jest okUśmiech Trzymajcie kciuki!

https://ptneuro.pl/pl/o_ptn/aktualnosci/...G_8lCaYeio
Odpowiedz
Dziękuję Ci, Olaa, właśnie to chciałam wiedzieć. Biorę tec, mam 1000/mikrolitr czyli mogę  Uśmiech
Odpowiedz
Szczepiłam sie Pfizerem w sobotę rano, po południu w bolało mnie trochę ramię w miejscu wkłucia. Odczucie podobne jakie mialam przy zastrzykach Avonex w ramię. Czyli luz. Kilka razy mierzylam sobie z ciekawości temperaturęOczko Raz mialam 37, wiec profilaktycznie zakupiony paracetamol zupełnie się nie przydałUśmiech  Po szczepieniu wieczór i  noc bez problemów, tak jest do tej pory.Uśmiech
Odpowiedz
Zrobiłam badania przeciwciał - tylko 34, muszę się szczepić  Smutny .  Nie jestem z tego powodu zachwycona, po prostu się boję, ale to już jutro o 9 rano Pfizer.
Odpowiedz
We wtorek dostałam drugą dawkę AstryZeneki. Głowa mnie trochę bolała i miałam ciężkie sny. I tyle, luz Uśmiech
Odpowiedz
Już po szczepieniu, trochę mnie ręka boli, następny termin w czerwcu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości