Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plaki rezonans
#21
(15-12-2020, 09:55)Bubka napisał(a): Kurcze, Danieloo a może u Ciebie jest tylko jakieś napięcie? Patrahime też ciągle o tym pisała. Poczytaj jej wątki tak jak zasugerowała Olaa. Dlaczego Wy na siłę doszukujecie u siebie chorób?
Możliwe ze jest. Ale dziwne to co pisze Ola.. Objaw Lhermitta wywołuje odc szyjny a nie głowa i piersiowy..


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#22
Może masz jakieś zwyrodnienie na szyjnym? nie wiem, lekarzem nie jestem. Na pewno bardziej bym brała do siebie opinie lekarz niż opinie osób na forum. Tutaj każdy ma jakiś objaw i każdy objaw jest inny.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#23
Czy ktoś mi moxe polecić dobrego lekarza?
Odpowiedz
#24
(15-12-2020, 09:23)Danieloo napisał(a): Może to co ty masz to nie Lhermitte? Tylko jakieś napięcie?

Opieram sie na tym, co mowi moj lekarz na podstawie badania neurologicznego, wynikow mri i opisu moich odczuc fizycznych.
Nie mam pojecia czy to jednak jakies napiecie czy nie, nie znam sie.  Ale dociekac nie mam zamiaru, bo zupelnie jest mi to niepotrzebne.
Odpowiedz
#25
Doktor Gręda przyjmuje w przychodni w Jaworze. U mnie średni czas oczekiwania na wizytę kontrolną wynosił 3 miesiące.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#26
(15-12-2020, 10:55)Olaa napisał(a):
(15-12-2020, 09:23)Danieloo napisał(a): Może to co ty masz to nie Lhermitte? Tylko jakieś napięcie?

Opieram sie na tym, co mowi moj lekarz na podstawie badania neurologicznego, wynikow mri i opisu moich odczuc fizycznych.
Nie mam pojecia czy to jednak jakies napiecie czy nie, nie znam sie.  Ale dociekac nie mam zamiaru, bo zupelnie jest mi to niepotrzebne.
I twoj lekarz mowi ze wywołuje ten objaw co?
Odpowiedz
#27
(15-12-2020, 11:57)Danieloo napisał(a):
(15-12-2020, 10:55)Olaa napisał(a):
(15-12-2020, 09:23)Danieloo napisał(a): Może to co ty masz to nie Lhermitte? Tylko jakieś napięcie?

Opieram sie na tym, co mowi moj lekarz na podstawie badania neurologicznego, wynikow mri i opisu moich odczuc fizycznych.
Nie mam pojecia czy to jednak jakies napiecie czy nie, nie znam sie.  Ale dociekac nie mam zamiaru, bo zupelnie jest mi to niepotrzebne.
I twoj lekarz mowi ze wywołuje ten objaw co?

Mowi, ze objaw jest wywolany przez stwardnienie rozsiane.

Ale przez ktora konkretnie z moich przelicznych zmian to juz nie wiem. Zreszta nie jest mi to potrzebne, bo dla mnie nic nie wnosi.
Odpowiedz
#28
Rozumoem ze dla Ciebie nie
. Ale dls mnie mogłoby wnieść wszystko.
Odpowiedz
#29
(15-12-2020, 14:00)Danieloo napisał(a): Rozumoem ze dla Ciebie nie
. Ale dls mnie mogłoby wnieść wszystko.
Tylko co to za różnica, która zmiana daję taki objaw, skoro Ty nie masz ani jednej? Jasno wychodzi, że to co odczuwasz nie jest spowodowane zmiana demielinizacyjnymi.
Odpowiedz
#30
U mnie nie bylo tego objawu pomimo zmian w mózgu i w odcinku piersiowym. Dostalam rzut, zrobił sie glut w szyjnym i praktycznie odrazu mialam tego Lhermitte'a więc u mnie ta teoria sie sprawdza.

Ale, tak jak zauważa Skrzat, Ty nie masz zmian i sila rzeczy nie mozesz miec stwardnienia rozsianego. Zresztą potwierdziło Ci to 3 lekarzy i komplet badań.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości