Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadchodzą Święta
#61
Ja jeszcze też nie ubrałam. Co roku wyciągam sztuczna z piwnicy, ale teraz jakoś mi się nie chce. Za duża jest. Naszykowalam sobie taką małą żeby wziąć wczoraj od babci, ale jej zapomniałam.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#62
Zdjęcie 
Stalo się. Mam choinkę.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#63
a ja bez choinki, bez barszczu, bez 12 potraw ... mozna powiedziec, ze bez swiat ... ale! obskoczylam z mezem chociaz jarmarki swiateczne w moim miescie w DE - nawet na jednym bylo stoisko z polskim jedzeniem Uśmiech

Wesolych i spokojnych swiat Wam zycze!
Odpowiedz
#64
Ja już też mam choinkę. Mała bo mała, ale robi klimat. Pierogi i uszka polepione.

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Bez pośpiechu.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#65
Ja Wam życzę przede wszystkim spokoju i dużo radości. Spędźcie te Święta tak, jak lubicie.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#66
No i po świętach. Szkoda, że nie było śniegu...
Wigilia minęła przyjemnie, bez rozmów o polityce/bo jest absolutny zakaz/ i przy Kevinie. I bez mojej Mamy, bo jednak zrobiłam to co dla Niej najlepsze po konsultacji z opiekunką. Trochę smutno... Smutny
Prezenty udane, a my z mężem zrobiliśmy sobie wspólny prezent i kupiliśmy frytkownicę beztłuszczową - kapitalna sprawa. Uśmiech
Moje wilczyce i kot znowu nic nie powiedziały Oczko Duży uśmiech
A to moja choinka Uśmiech

[Obrazek: choinka.jpg]
Odpowiedz
#67
Na święta była wiosna zamiast lata. Jakby był śnieg byłoby klimatycznie. U mnie też zleciały nawet nie wiadomo kiedy. W tym roku zrobiliśmy sobie prezenty w formie totolotka i zdrapek. Szału z wygranej nie było za to było dużo śmiechu. Wszyscy się dorwali do drapania zdrapek i tato trafił ta szczęśliwą. Ciągle powtarzał, że ma kolejna 9. Mój Brutus też nie chciał ze mną porozmawiać. A my kupiliśmy sobie telewizor w sumie pod choinkę. Naprawa starego była nieopłacalna.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#68
yasmina ... po Twoim poście mam na koncie - 150 euro hihi Uśmiech

Zainspirowałaś mnie i kupiłam też frytkownicę beztłuszczową z opcją grilla więc dziękuję Uśmiech

Dziś dotarła więc od jutra zacznę testować Uśmiech czuję, że będzie pysznie!
Odpowiedz
#69
Daj znać jak to cudo działa  Duży uśmiech

A telewizor tez mnie czeka. Robi się coraz bardziej niebieski obraz hahaha
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#70
(07-01-2023, 12:48)Tosiia napisał(a): yasmina ... po Twoim poście mam na koncie - 150 euro hihi Uśmiech

Zainspirowałaś mnie i kupiłam też frytkownicę beztłuszczową z opcją grilla więc dziękuję Uśmiech

Dziś dotarła więc od jutra zacznę testować Uśmiech czuję, że będzie pysznie!
Nie będziesz żałować. Ja ostatnio niemal wszystko na frajerce robię. Frytki wychodzą pyszne, robiłam filety z kurczaka w warzywach, pizzę, skrzydełka/w piekarniku takich chrupiących nie upieczesz/, rybę. Nie wiem czy masz też dostęp do aplikacji NutriU - tam są wszystkie przepisy, na fejsie też jest grupa, gdzie można znaleźć wypróbowane przepisy. Jakiej marki masz frajerkę?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości