Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeciwciała na koronawirusa?
#1
Podejrzewam, że mogłam bezobjawowo przejść COVID-19. Czy ktoś miał taką sytuację i robił badania na przeciwciała? Czy skierowanie na takie badanie mogę dostać od neurologa?
Odpowiedz
#2
(29-11-2020, 03:51)reni napisał(a): Podejrzewam, że mogłam bezobjawowo przejść COVID-19. Czy ktoś miał taką sytuację i robił badania na przeciwciała? Czy skierowanie na takie badanie mogę dostać od neurologa?
Znajoma robiła prywatnie.
Odpowiedz
#3
Ja robiłam prywatnie, jak nie masz wyraźnych objawów to na skierowanie nie ma szansSmutny
Odpowiedz
#4
Dziękuję. Zrobię badanie prywatnie, tylko które? Na stronie internetowej laboratorium jest kilka rodzajów, od kilkudziesięciu do 200 zł. Jakie badanie robiłaś?
Odpowiedz
#5
(30-11-2020, 00:16)reni napisał(a): Dziękuję. Zrobię badanie prywatnie, tylko które? Na stronie internetowej laboratorium jest kilka rodzajów, od kilkudziesięciu do 200 zł. Jakie badanie robiłaś?
Jeśli chcesz wiedzieć czy masz teraz wirusa to zrób RT-PCR (wymaz z nosogardzieli), jeśli zastanawiasz się czy w przeszłości miałaś kontakt z covidem to test na obecnośc przeciwciał z krwi.
Odpowiedz
#6
Mogłam przechorować bezobjawowo gdy opiekowałam się ciocią po szpitalu. Później wyszło że w szpitalu poczęstowali ją koroną. Mieszkałam z nią przez tydzień bezpośrednio po wyjściu. Pomagałam w toalecie, ubieraniu zanim nie wystąpiły u niej objawy. Jakby niemożliwe, żeby się nie zarazić. To było w październiku ale nie daje mi spokoju. Dzwoniłam dziś do laboratorium i polecili mi badanie w klasie IGG i IGM metodą ilościową. Robiłaś takie?
Odpowiedz
#7
Ja robiłam prywatnie z krwi na przeciwciała. Koszt 100 zł. Wyszło że przechorowalam- wynik 4,4. Jutro mam wizytę u lekarza z programu więc się To zapytam co i jak. Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
#8
Zrobiłam badania na przeciwciała i zgodnie z przypuszczeniami u mnie też wyszło, że przechorowałam. Wynik jest ledwo nad kreską, ale mam nadzieję, że jest wiarygodny. Asiu a czy Ty miałaś jakieś objawy koronawirusa? U mnie zupełnie nic.
Odpowiedz
#9
(19-12-2020, 00:35)reni napisał(a): Zrobiłam badania na przeciwciała i zgodnie z przypuszczeniami u mnie też wyszło, że przechorowałam. Wynik jest ledwo nad kreską, ale mam nadzieję, że jest wiarygodny. Asiu a czy Ty miałaś jakieś objawy koronawirusa? U mnie zupełnie nic.
 Witam Ja miałam objawy. Straciłam smak i zapach. Później biegunka i wymioty. Gorączka była może tylko w jeden wieczór. No i suchy kaszel. Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
Dzisiaj odebrałam wynik na przeciwciała - igm i igg pozytywne, tzn. że jestem ozdrowieńcem? Nie podano żadnych innych parametrów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości