Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze objawy
#1
Witam, 

Mam 36 lat. Ok 10 lat temu po poszukiwaniach okropnych bólów stawów zdiagnozowano mi borelioze potwierdzoną testem wb oraz LTT. Moje główne objawy to bóle stawów, drgania mięśni i mroczki przed oczami. Nasilenie właściwie stałe przy czym w okresie jesiennym bóle stawów się wzmagają. Borelioza leczona 2 lata antybiotykami przez lek ilads. Od dziecka mam w głowie torbiele konsultowane przez wielu neurologów i z zaleceniem AB co rok/dwa robić tk głowy i sprawdzać czy torbiele nie rosną. Nie rosną od dziecka nic. Ale ok 6 lat temu na tk okazało się że mam ogniska demielinizacje. Ok 2 mies temu dostałem zapalenia prostaty, była powiększona na usg i pojawiły się jakieś zwłóknienie. Dostałem na to antybiotyk na 4 tygodnie. Który za wiele nie pomógł. Obecnie na posiewie moczu czy spermy nie ma żadnych bakterii ale mam ciągle uczucie parcia na sikanie. Co więcej ok ok 2 tygodni czuje ze co kilkanaście min popuszczam po kilka kropel moczu. Odwiedziłem 2 bdb urologów i oboje twierdzą że to popuszczanie to nie wynika z z problemów z prostatą. Na moje pytanie z czego wynikają nie są w stanie odpowiedzieć. Czy może to być pierwszy objaw rozwijającego się SM? Czucie i siłę w mięśniach mam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości