Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ból stóp
#1
Hej. Czy ból stóp po wstaniu z pozycji leżącej, siedzącej, który mija po rozchodzeniu to może być sprawka SM? Myślałam, że to działa w odwrotną stronę, tzn. że ewentualne bóle pojawiają się w miarę chodzenia. Tak mi się zrobiło po ciąży i nie chce odpuścić. Wstaję z łóżka, kanapy i pierwsze kroki stawiam jak sierota, taka jestem niezdarna dopóki tego nie rozchodzę.
Odpowiedz
#2
Ja tak mam praktycznie codziennie rano, że muszę 'rozchodzić' nogi przykurczone w kolanach i stopy zesztywniałe. No ale ja miałam kilka rzutów na nogi, w tym większość nieleczonych
Odpowiedz
#3
Ja wstaje i na początku chodzę jak RoboCop :-) To spastyka. Jak rozruszać to jest lepiej.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#4
Dzięki Dziewczyny. Mam nadzieję, że to jednak minie, bo chciałabym jeszcze drugiego dzieciaka Uśmiech
Odpowiedz
#5
Wiesz, mi kazali sirdalud 6 brać rano i wieczorem. Powiedzmy jest trochę lepiej. Jak jest już bardzo złe, to 3 krople medycznej marihuany załatwiają sprawę. Rozluźnia to trochę bardziej.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#6
Ja po rzutach przy mocnej spastyczności też brałam olejek cbd, nawet lekarz mówił że pomoże
Odpowiedz
#7
Teraz karmię, więc wszelkie pomoce medyczne muszą poczekać, ale bardzo Wam dziękuję!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości