Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pogorszenie koncentracji i szybkości myślenia
#1
Cześć, 
Czy pogorszenie koncentracji, szybkości myślenia, problem z podzielnością uwagi mogą być rzutem?
Odpowiedz
#2
Zwykly objaw SM
Odpowiedz
#3
(27-02-2020, 11:22)lukaszewski napisał(a): Cześć, 
Czy pogorszenie koncentracji, szybkości myślenia, problem z podzielnością uwagi mogą być rzutem?
Jeśli do tej pory wszystko było ok i objawy pojawiły się nagle to może być rzut.
Odpowiedz
#4
To sa objawy SM to jest cos absolutnie normalnego w tej chorobie

Gdyby to byl rzut to bym miala takie rzuty conajmniej raz na miesiac
Gadalam z moim neuro na ten temat to jest objaw choroby
Odpowiedz
#5
Ja odkad choruje mam wrazenie ze cofam sie czasami umyslowo
Nagle brakuje mi slow jak mowie- potrafie sie wtedy wrecz poplakac- rzadko ale zdazylo sie- zlosc na siebie
Jestem rozkojarzona
Problem z pamiecia
Uwagi nigdy podzielnej nie mialam

Ja to konsultowalam z moim neuro
Powiedzial ze tak jest z sm
Ze to jest pogorszenie ktore moze wynikac z wielu rzeczy
Malo snu, zmeczenie, jaks stresujaca syt w zyciu czy nawet cos ekscytujacego

Ja tez proponuje konsultacje z neuro
Serio czasem mam takie dni ze jakby sie dalo otworzyc czaszke i spojrzec czy mozg w srodku i zmaknac od tak to bym musiala czesto sprawdzac
Ja potrafilam wsiadc do auta bo chce jechac do Rossmanna pytanie czemu jestem w drodze do Rossmanna ale do innego miasta
Albo ide po chleb jestem w sklepie i kupuje cos innego wracam do domu jade znow po chleb i wychodze z niego z olsnieniem ze maki nie potrzebuje a chleb
Jem jogurt do zlewu opakowanie a lyzeczka do kosza
Czemu myje zeby pasta syna 6-8 lat? Mozna by wymieniac i wymieniac

I tu mi neuro powiedzial zr nasze mozgu bede glupiec i ze ja mam sie wysypiac i zrelaksowac- jestem cholerykiem I to strasznym
Nie zawsze sie da ale jak mam w miare luzne dni pod wzgledem obowiazkow czy stresu jest ok
Ale jak cos sie dzieje to mam wrazenie ze mam poziom inteligencji ameby

Wiec jak kazdy pisze i jak ja tez wspomnialam jak cos nas martwi to tel do lekarza czy pielegniarki
Licze ze mam racje ze nie masz rzutu i bedzie ok
Natomiast wyjasnij to z lekarzem bo jak mam racje to niestety musisz sie liczyc z tym ze czasem baterie ci sie wyczerpia i bedzie trzeba zwolnic na troche i sie zregenerowac
Odpowiedz
#6
Anka ma racje, takie problemy czy np zmęczenie to objawy choroby. Porozmawiaj o tym z neuro i tyle.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

[Obrazek: 7e063b519e07d1e7343948dbf8616832.jpg]

Polecam, wiele wyjaśni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#7
Dzisiaj jest już dużo lepiej, już wczoraj po południu po rozmowach z kilkoma ludźmi mózg jakby się rozgrzał.
Podobne objawy, jak problem z dobraniem słów czy pamięcią występowały u mnie już wielokrotnie natomiast wczoraj bardzo mi to przeszkadzało.
Mam pracę siedzącą i po 8h głowa mi się wyłącza - potrzebuję wtedy godzinnego spaceru, żeby lepiej myśleć.
Wczoraj napisałem tylko jedno zdanie bo nic więcej nie przychodziło mi do głowy.

Dzięki hela za podrzucenie tytułu.
e-smka jakieś konkretne wit.B polecasz?
Odpowiedz
#8
Zgadzam się z Anka że to u nas normalne.
I świetnie cię Aniu rozumiem Oczko mi też się zdarza myć zęby pastą dzieci i łyżeczki z kosza wyciągać. W sklepie nigdy nie wiem co miałam kupić a jak jadę samochodem też czasami się zastanawiam dlaczego akurat tu pojechałam. Ostatnio chciałam schować mikser do lodówki zamiast do szafki Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości