Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komora normobaryczna
#1
Dzień dobry.

Dzisiaj znalazłem stronkę o komorze normobarycznej i różne artykuły (nie mylić z hiperbaryczną) i tak czytam i wydaje się, że działa cuda, czy się mylę? Dlatego utworzyłem tego posta. Mama ma postać PP od 20lat, stan coraz gorszy chociaż zażywa pełno tabletek w tym Fampyre za 1tyś/m-ce od jakiegoś czasu... i myślę o takim rozwiązaniu, wiem że napewno jej to nie uleczy, ale chociaż by troszeczkę się poprawiło.

I niby ta komora ma pomagać przy wielu rożnych chorobach/schorzeniach/przemęczeniach/depresjach. 

cytat z jednego z art: https://longevitas.pl/normobaria-a-tleno...ie-roznia/
"Wyższe ciśnienie baryczne w komorach ciśnieniowych (1300 do 3500 hPa) powoduje też zwiększone namnażanie się własnych komórek macierzystych, koniecznych dla regeneracji tkanek, do odbudowy organów ciała. Doświadczenia pokazują, że terapia podwyższonym ciśnieniem może zwiększyć ilość tych cennych komórek, uwaga, nawet o 850%."

Korzystał ktoś z takiej komory, lub zna kogoś kto korzystał i jest chory nie koniecznie na SM, a na jakieś inne schorzenia/przewlekłe choroby. Ciekawi mnie czy mu się poprawiło chociaż trochę czy wgl warto Huh

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
(17-01-2020, 19:07)marek232 napisał(a): Dzień dobry.

Dzisiaj znalazłem stronkę o komorze normobarycznej i różne artykuły (nie mylić z hiperbaryczną) i tak czytam i wydaje się, że działa cuda, czy się mylę? Dlatego utworzyłem tego posta. Mama ma postać PP od 20lat, stan coraz gorszy chociaż zażywa pełno tabletek w tym Fampyre za 1tyś/m-ce od jakiegoś czasu... i myślę o takim rozwiązaniu, wiem że napewno jej to nie uleczy, ale chociaż by troszeczkę się poprawiło.

I niby ta komora ma pomagać przy wielu rożnych chorobach/schorzeniach/przemęczeniach/depresjach. 

cytat z jednego z art: https://longevitas.pl/normobaria-a-tleno...ie-roznia/
"Wyższe ciśnienie baryczne w komorach ciśnieniowych (1300 do 3500 hPa) powoduje też zwiększone namnażanie się własnych komórek macierzystych, koniecznych dla regeneracji tkanek, do odbudowy organów ciała. Doświadczenia pokazują, że terapia podwyższonym ciśnieniem może zwiększyć ilość tych cennych komórek, uwaga, nawet o 850%."

Korzystał ktoś z takiej komory, lub zna kogoś kto korzystał i jest chory nie koniecznie na SM, a na jakieś inne schorzenia/przewlekłe choroby. Ciekawi mnie czy mu się poprawiło chociaż trochę czy wgl warto Huh

Pozdrawiam.
Masz tu opinię lekarza:

https://www.facebook.com/lekarzDawidCiem...&__tn__=-R

A jak ktoś nie ma fb, to proszę:

"Firma z Poznania oferuję terapię komorą, w której panują warunki jakie były na Ziemi przed potopem, kiedy to ludzie żyli setki lat.

Nie żebym w to nie wierzył, ale sprawdziłem tak dla własnej ciekawości jakie były warunki przed potopem. Nie do końca wiem kiedy był potop, więc dzwonie do żony i pytam - Aga kiedy był potop? ale ta się mnie pyta czy mam gorączkę. Więc pozostawiony sam sobie googluje i mniej więcej mam, jakieś 8 tyś lat temu podobno.

Tak się składa, że istnieją dane z odwiertów lodu na Antarktydzie, z których trochę wiemy co się działo jakiś czas temu na planecie. Okazuje się, że firma z Poznania tych danych z pewnością nie sprawdziła.

W ciągu ostatnich 200 milionów lat, ilość tlenu w atmosferze się nie zwiększała, dopiero około 250 milionów lat temu było go więcej (Science 23 Sep 2016)

Z tego co kojarzę z lekcji wychowania do życia w rodzinie, ludzie jeszcze wtedy nie chodzili po tej planecie, był to okres pojawienia się na Ziemi pierwszych ssaków. A może to była biologia jednak...

Według danych ze stacji badawczej Vostok na Antarktydzie, poziom dwutlenku węgla w ciągu ostatnich 400 000 lat nie był 50 razy większy od aktualnego w atmosferze (antarcticglaciers.org). Jest oczywiście dużo więcej różnych danych, ale to wystarczy.

Jeśli ktoś chce was wsadzić do jakieś komory i przy tym takie głupoty piszę, to warto zastanowić się, czy wiedzą co robią.

Normocomplex - Normobaria Poznań - pała na szynach."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości