Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skąd i gdzie
#21
Jestem z Krakowa, leczę się w szpitalu im. Rydygiera.
Odpowiedz
#22
Hej. Mieszkam i leczę się w Warszawie. Wcześniej Szpital Wolski, teraz od grudnia Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny na Banacha.
Odpowiedz
#23
Mieszkam w Warszawie, leczę się w Łodzi, w Szpitalu Barlickiego
Odpowiedz
#24
(13-01-2020, 15:46)belanna napisał(a): Jestem z Krakowa, leczę się w szpitalu im. Rydygiera.

Hejka z KrakowaUśmiech
Odpowiedz
#25
(13-01-2020, 19:22)JustynaS napisał(a): Mieszkam w Warszawie, leczę się w Łodzi, w Szpitalu Barlickiego

a do kogo w Barlickim chodzisz? Kogo tam polecasz? A w ogóle dlaczego z Wawy do Łodzi? przecież w stolicy są też dobrzy specjaliści. I co bierzesz?
Odpowiedz
#26
Mieszkam w Grodzisku Mazowieckim lecze się w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim.
Odpowiedz
#27
(13-01-2020, 20:37)agula napisał(a):
(13-01-2020, 19:22)JustynaS napisał(a): Mieszkam w Warszawie, leczę się w Łodzi, w Szpitalu Barlickiego

a do kogo w Barlickim chodzisz? Kogo tam polecasz? A w ogóle dlaczego z Wawy do Łodzi? przecież w stolicy są też dobrzy specjaliści. I co bierzesz?

W Barlickim chodzę do dr Marioli Świderek-Matysiak i bardzo ją polecam. Jeżdżę do Łodzi bo w Warszawie nie chcieli mnie leczyć (uważali że jestem "za zdrowa" i mam czekać jak to się rozwinie a ja czekać nie chciałam). Biorę Tecfiderę.
Odpowiedz
#28
Częstochowa -Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im NMP przy ul. Bialskiej
Odpowiedz
#29
Bełchatów, Szpital Wojewódzki im. Jana Pawła II w Bełchatowie
Odpowiedz
#30
Gdańsk, leczę się w Gdyni
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości