Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nadreaktywny pęcherz
#31
(03-10-2022, 21:20)Karolina22 napisał(a): Witajcie, szkoda ze nikt nie odniósł sie do mojego posta. Ale nic sie nie dzieje. Troche sie uspokoiłam , bo mój pęcherz po ostrzykiwaniu botoksem również się uspokoił- trwało to 12dni, zanim odczułam poprawę. Za 2 dni mam wizytę u lekarza, zobaczymy co powie. Jedyne co mnie zastanawia i martwi to małe objętości moczu, choć staram się dużo pić. Ale wkońcu komfort życia zaczyna się poprawiaćUśmiech Ciekawa jestem jak długo będę miała spokoj...??

Witaj, przy 100 ml botoxu zazwyczaj podaje się czas działania ok 3-6 miesiące, przy 200 ml ok 10 miesięcy.

Ja również miałem ostatnio podawany botox po nieudanym leczeniu farmakologicznym(driptane +furagin, potem vesisol+prostaminc, potem combo w postaci vesisol+baclofen+betmiga+tadalafil+silodosin. Niestety mija prawie miesiąc od jego podania i u mnie nie wystąpiła poprawa jeśli chodzi o nadreaktywność pęcherza (w zasadzie to uważam, że jest gorzej niż było), natomiast problem nietrzymania moczu rzeczywiście został w zasadzie rozwiązany. Jednakże co z tego, jak co chwilę (nawet co ok. 30 min) czuję takie parcie, jakby mi miało pęcherz rozsadzić i nie dam rady nie iść do toalety ;/
Odpowiedz
#32
Co trzeba zrobić, aby dostać się do programu refundującego leczenie botoksem? Pierwszy raz słyszę o tej metodzie, a bliska mi osoba ma podobny problem

___________________________________________
Wiesz już jaki wybrać program do projektowania wnętrz?
Odpowiedz
#33
(27-09-2022, 21:04)Akinom napisał(a): Ja sikam jak kot, ale dużo wody piję, to nie ma się co dziwić.

Duży uśmiech Duży uśmiech ja też ale dużo pić i dużo sikać to nic złego uważam, tym bardziej że wypłukuje to cały szajs z nerek, pozatym mocz powinien być bardzo jasny albo wręcz nie mieć odcieniu wtedy wiadomo że pije się wystarczającą ilość wody
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości