Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera odebranie
#11
Ehhh...kurde czemu my musimy mieć takie dylematy...a inni jaką sukienkę ubraćUśmiech
Dam znać co i jak. I bardzo Wam dziękuję...
Odpowiedz
#12
Speculum chyba pytała neuro i w listopadzie ocrevus ma wejść do refundacji, napewno byłby lepszy niż interferony.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
(13-10-2019, 12:52)hela napisał(a): Speculum chyba pytała neuro i w listopadzie ocrevus ma wejść do refundacji, napewno byłby lepszy niż interferony.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ma wejść, ale nie do pierwszej linii. Z resztą limfopenia też jest przeciwwskazaniem do leczenia Ocrevusem.
Odpowiedz
#14
Jeszcze się okaże że nic nie mogę brać...
Odpowiedz
#15
Zrób sobie tą morfologie tak jak dziewczyny radziły. Może to rzeczywiście jakiś chwilowy spadek i już się trochę poprawiło. Nie zaszkodzi sprawdzić.
Ja biorę aubagio i też mi limfocyty spadły. Nie wiem jakie dokładnie miałam wyniki ale ostatnio jak byłam po leki to lekarka powiedziała że już się poprawiły.
Trzymam kciuki żeby wyniki się poprawiły i nie zmieniali ci leku Uśmiech
Odpowiedz
#16
(13-10-2019, 23:13)klaudia26 napisał(a): Zrób sobie tą morfologie tak jak dziewczyny radziły. Może to rzeczywiście jakiś chwilowy spadek i już się trochę poprawiło. Nie zaszkodzi sprawdzić.
Ja biorę aubagio i też mi limfocyty spadły. Nie wiem jakie dokładnie miałam wyniki ale ostatnio jak byłam po leki to lekarka powiedziała że już się poprawiły.
Trzymam kciuki żeby wyniki się poprawiły i nie zmieniali ci leku Uśmiech

A Abagio jest w 1 linii?
Odpowiedz
#17
(18-10-2019, 10:20)Anna Zet napisał(a):
(13-10-2019, 23:13)klaudia26 napisał(a): Zrób sobie tą morfologie tak jak dziewczyny radziły. Może to rzeczywiście jakiś chwilowy spadek i już się trochę poprawiło. Nie zaszkodzi sprawdzić.
Ja biorę aubagio i też mi limfocyty spadły. Nie wiem jakie dokładnie miałam wyniki ale ostatnio jak byłam po leki to lekarka powiedziała że już się poprawiły.
Trzymam kciuki żeby wyniki się poprawiły i nie zmieniali ci leku Uśmiech

A Abagio jest w 1 linii?
Tak, jest.
Odpowiedz
#18
Dokładnie. Tak jak Moris napisał aubagio to pierwsza linia.
Odpowiedz
#19
Zrobiłam krew i mocz tydzień temu. Neuro nie dzwoni...Ale ostatnio też zadzwoniła po miesiącuUśmiech
Odpowiedz
#20
(22-10-2019, 10:25)Anna Zet napisał(a): Zrobiłam krew i mocz tydzień temu. Neuro nie dzwoni...Ale ostatnio też zadzwoniła po miesiącuUśmiech

Ale w ramach programu? A ty mozesz zadzwonic?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości