Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revimyelin
#31
To jaki masz poziom D3 i jak się mają Twoje nerki?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#32
I Tomasz piszesz w taki sposob jakbys wlasnie byl uprzedzony do programu lekowego, stad me pytanie.
Kazdy ma prawo wybrac sposob leczenia czy jego brak a suplementacje.
Odpowiedz
#33
(25-04-2019, 16:44)agula napisał(a): Witaj, jestem bardzo zainteresowana właśnie tym lekarzem z Mielca był moment że chciałam się umówić do niego. Opowiedz coś więcej o leczeniu u niego i prowadzonej przez niego terapii. Dużo o nim czytałam i o ukończonych przez niego praktykach. Czy możesz napisać coś więcej , jak długo i w jakich dawkach bierzesz d3, jakie wrażenie odniosłeś po wizytach u tego lekarza?
Zalozenie jest 1000 UI na kg masy ciala.Podczas terapii wazny jest nie sam poziom tylko badanie parathormonu zeby faktycznie nie zrobic sobie krzywdy.Biore drugi rok  w moim przypadku 90 tys UI i zamierzam zwiekszac .Do tego biotyna w max dawce i inne z grupy B jak Tiamina czy Cholina ale te to na zwiekszenie przewodnictwa nerwowego i procesy regeneracyjne wlasnie mieliny.uwazam ze cale leczenie to tylko suplementacja i jak ktos ma troche  pojecia o medycynie czy farmaxji to moze wyniki ewentualnie sam skonsultowac z jakimkolwiek lekarzem .Nie trzeba dumac do Mielca.
Odpowiedz
#34
Dla mnie leczenie sm jest wtedy kiedy nie ma postępu choroby, i to jest zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej. Jezeli D3 działa na sm jak leki to gdzie są wyniki badań osób które stosują ją w wysokich dawkach? Nawet Ty nie napisałeś do tej pory czy w Twoim MRI nie ma nowych zmian np.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#35
(25-04-2019, 16:52)hela napisał(a): Dla mnie leczenie sm jest wtedy kiedy nie ma postępu choroby, i to jest zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej. Jezeli D3 działa na sm jak leki to gdzie są wyniki badań osób które stosują ją w wysokich dawkach? Nawet Ty nie napisałeś do tej pory czy w Twoim MRI nie ma nowych zmian np.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A czy zmiejszenie rzutow z 7 na 4 to jest leczenie zgodne z wiedza medyczna ?Gdzie sa wyniki badan ze ktos by nie mial wlasnie 4 jakby nie byl w programie lekowym?Co do wynikow badan to pisze po raz kolejny ze odsylam do literatury ,badan dr Cicero Coimbry.Wlasnie ,ze takie wyniki sa wiec tak jak mowie ze trzeba swiadomie wybrac.Czy w moim MRI nie ma zmian to nie wiem bo jakos mnie to malo interesuje ale z ciekawosci zamierzam sprawdzic po 2 latach terapii.Wiem tylko jaka mam sprawnosc a jaka mialem i to jest najwazniejsze .Jedni maja 20 zmian i male objawy a drugi 3 i nie chodzi wiec sama liczba zmian to slaby argument przemawiajacy za leczeniem.Liczy sie czy wlaze po schodach czy nie.....
Odpowiedz
#36
(25-04-2019, 16:59)Tomasz napisał(a):
(25-04-2019, 16:52)hela napisał(a): Dla mnie leczenie sm jest wtedy kiedy nie ma postępu choroby, i to jest zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej. Jezeli D3 działa na sm jak leki to gdzie są wyniki badań osób które stosują ją w wysokich dawkach? Nawet Ty nie napisałeś do tej pory czy w Twoim MRI nie ma nowych zmian np.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A czy zmiejszenie rzutow z 7 na 4 to jest leczenie zgodne z wiedza medyczna ?Gdzie sa wyniki badan ze ktos by nie mial wlasnie 4 jakby nie byl w programie lekowym?Co do wynikow badan to pisze po raz kolejny ze odsylam do literatury ,badan dr Cicero Coimbry.Wlasnie ,ze takie wyniki sa wiec tak jak mowie ze trzeba swiadomie wybrac.Czy w moim MRI nie ma zmian to nie wiem bo jakos mnie to malo interesuje ale z ciekawosci zamierzam sprawdzic po 2 latach terapii.Wiem tylko jaka mam sprawnosc a jaka mialem i to jest najwazniejsze .Jedni maja 20 zmian i male objawy a drugi 3 i nie chodzi wiec sama liczba zmian to slaby argument przemawiajacy za leczeniem.Liczy sie czy wlaze po schodach czy nie.....

Liczy się coś więcej. Jeśli nie będziesz brał leków immunomodulujących, to jest duże ryzyko, że przestaniesz włazić po schodach szybciej, niż osoby, które się leczą. Ale Twój wybór. Oczko
Odpowiedz
#37
A takie namacalne wyniki? Nie odsyłanie gdzieś tam. Jeśli pojawiają się nowe zmiany nie ważne czy masz ich 5 czy 20 to znaczy że choroba się rozwija i jest aktywna i nigdy nie wiesz co będzie za rok, miesiąc, tydzień.

Czyli Twoje leczenie nie jest w żaden sposób kontrolowane? Tylko badają czy z witaminami nie przedobrzyli?

A i pytałam też o nerki. Też nie odpowiedziałeś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#38
(25-04-2019, 17:04)speculum napisał(a):
(25-04-2019, 16:59)Tomasz napisał(a):
(25-04-2019, 16:52)hela napisał(a): Dla mnie leczenie sm jest wtedy kiedy nie ma postępu choroby, i to jest zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej. Jezeli D3 działa na sm jak leki to gdzie są wyniki badań osób które stosują ją w wysokich dawkach? Nawet Ty nie napisałeś do tej pory czy w Twoim MRI nie ma nowych zmian np.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A czy zmiejszenie rzutow z 7 na 4 to jest leczenie zgodne z wiedza medyczna ?Gdzie sa wyniki badan ze ktos by nie mial wlasnie 4 jakby nie byl w programie lekowym?Co do wynikow badan to pisze po raz kolejny ze odsylam do literatury ,badan dr Cicero Coimbry.Wlasnie ,ze takie wyniki sa wiec tak jak mowie ze trzeba swiadomie wybrac.Czy w moim MRI nie ma zmian to nie wiem bo jakos mnie to malo interesuje ale z ciekawosci zamierzam sprawdzic po 2 latach terapii.Wiem tylko jaka mam sprawnosc a jaka mialem i to jest najwazniejsze .Jedni maja 20 zmian i male objawy a drugi 3 i nie chodzi wiec sama liczba zmian to slaby argument przemawiajacy za leczeniem.Liczy sie czy wlaze po schodach czy nie.....

Liczy się coś więcej. Jeśli nie będziesz brał leków immunomodulujących, to jest duże ryzyko, że przestaniesz włazić po schodach szybciej, niż osoby, które się leczą. Ale Twój wybór. Oczko

Tak a gdzie sa wyniki badan ktore dowodza ze to choroba autoagresywna .Nie ma zadnego a skutecznosc programow lekowych rozniaca sie z placebo o max 20% jakos mnie nie przekonuje.Dlatego wykonalem takiego wyboru.Ja juz po schodach nie wlazilem a wlaze i to zgrabnie.Jeszcze raz podkreslam ze kazdy ma prawo do wyboru i do niezaleznych publikacji
Odpowiedz
#39
A skad masz dane odnosnie tych 20%
Odpowiedz
#40
(25-04-2019, 17:18)Tomasz napisał(a):
(25-04-2019, 17:04)speculum napisał(a):
(25-04-2019, 16:59)Tomasz napisał(a):
(25-04-2019, 16:52)hela napisał(a): Dla mnie leczenie sm jest wtedy kiedy nie ma postępu choroby, i to jest zgodne z aktualnym stanem wiedzy medycznej. Jezeli D3 działa na sm jak leki to gdzie są wyniki badań osób które stosują ją w wysokich dawkach? Nawet Ty nie napisałeś do tej pory czy w Twoim MRI nie ma nowych zmian np.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A czy zmiejszenie rzutow z 7 na 4 to jest leczenie zgodne z wiedza medyczna ?Gdzie sa wyniki badan ze ktos by nie mial wlasnie 4 jakby nie byl w programie lekowym?Co do wynikow badan to pisze po raz kolejny ze odsylam do literatury ,badan dr Cicero Coimbry.Wlasnie ,ze takie wyniki sa wiec tak jak mowie ze trzeba swiadomie wybrac.Czy w moim MRI nie ma zmian to nie wiem bo jakos mnie to malo interesuje ale z ciekawosci zamierzam sprawdzic po 2 latach terapii.Wiem tylko jaka mam sprawnosc a jaka mialem i to jest najwazniejsze .Jedni maja 20 zmian i male objawy a drugi 3 i nie chodzi wiec sama liczba zmian to slaby argument przemawiajacy za leczeniem.Liczy sie czy wlaze po schodach czy nie.....

Liczy się coś więcej. Jeśli nie będziesz brał leków immunomodulujących, to jest duże ryzyko, że przestaniesz włazić po schodach szybciej, niż osoby, które się leczą. Ale Twój wybór. Oczko

Tak a gdzie sa wyniki badan ktore dowodza ze to choroba autoagresywna .Nie ma zadnego a skutecznosc programow lekowych rozniaca sie z placebo o max 20% jakos mnie nie przekonuje.Dlatego wykonalem takiego wyboru.Ja juz po schodach nie wlazilem a wlaze i to zgrabnie.Jeszcze raz podkreslam ze kazdy ma prawo do wyboru i do niezaleznych publikacji

Zaczynam leczenie za 3 tygodnie. Chętnie pogadam z Tobą za 25-30 lat. Pamiętaj o mnie. ;D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości