Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Susz konopny CBD
#1
Witam,
Mam takie pytanie,czy ktoś z Was używa suszu konopnego do palenia pozbawionego THC,a mającego w składzie jedynie CBD.
Jeżeli tak,to podzielcie się uwagami tzn,czy działa na spastyke,ból itd.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Cześć, mamy tu dział „przedstaw się”, napisz coś o sobie, tak to nie wiemy nawet czy masz sm, czy pytasz bo chcesz sprzedać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
CBD działa regenerująco na nerwy.
Najciekawszym jest fakt że nigdy nie słyszałem o jego śmiertelnym przedawkowaniu. Jedyny efekt przedawkowania jest taki że idziesz spać.

Technika zażywania olejku CBD jest prosta.
Trzy krople pod język.
Raz dziennie.
Osoba go zażywająca może czuć się otępiała przez pewną ilość czasu i oczywiście nie każdemu może pomóc.
Odpowiedz
#4
Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie, ale jedyny (?) środek legalny w PL, jest zarejestrowany właśnie dla esemowców:
https://www.mp.pl/pacjent/leki/lek/88409...mie-ustnej
Odpowiedz
#5
(09-11-2019, 23:34)speculum napisał(a): Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie, ale jedyny (?) środek legalny w PL, jest zarejestrowany właśnie dla esemowców:
https://www.mp.pl/pacjent/leki/lek/88409...mie-ustnej

To nie jest jedyny środek. Można kupić olejek cbd lub susz do palenia.

(09-11-2019, 22:56)Maciej33 napisał(a): CBD działa regenerująco na nerwy.
Najciekawszym jest fakt że nigdy nie słyszałem o jego śmiertelnym przedawkowaniu. Jedyny efekt przedawkowania jest taki że idziesz spać.

Technika zażywania olejku CBD jest prosta.
Trzy krople pod język.
Raz dziennie.
Osoba go zażywająca może czuć się otępiała przez pewną ilość czasu i oczywiście nie każdemu może pomóc.

Zgadzam się z tym że pod język ale jeśli chodzi o dawkę to wcale nie jest tak jak piszesz.
Zaczyna się od małej dawki a później się ją stopniowo zwiększa. Zarówno ilość kropli jak i częstotliwość podawania oraz stężenie olejku. O tym decyduje lekarz wskazując dokładny schemat dawkowania.

(23-04-2019, 17:10)mare napisał(a): Witam,
Mam takie pytanie,czy ktoś z Was używa suszu konopnego do palenia pozbawionego THC,a mającego w składzie jedynie CBD.
Jeżeli tak,to podzielcie się uwagami tzn,czy działa na spastyke,ból itd.
Pozdrawiam

Podobno susz działa lepiej niż olejek cbd. U mojego dziadka olejek cbd przynosił niewielkie efekty ale jednak odczuwalne

I tak jak hela pisała napisz coś o sobie w dziale przedstaw się. Wiedząc coś o sobie zawsze możemy lepiej sobie nawzajem pomagać.
Odpowiedz
#6
(10-11-2019, 20:46)Zgadzam się z tym że pod język ale jeśli chodzi o dawkę to wcale nie jest tak jak piszesz. napisał(a): Zaczyna się od małej dawki a później się ją stopniowo zwiększa. Zarówno ilość kropli jak i częstotliwość podawania oraz stężenie olejku. O tym decyduje lekarz wskazując dokładny schemat dawkowania. Niestety nie każdy lekarz się tego podejmie by pomóc.

Co do kwestii palenia. Lepszą rzeczą od gilz papierosowych czy tzw. fifek jest ,,vaporizer''.
Śmieszne urządzenie nie będę tłumaczył jak działa, w necie jest horda instrukcji..

I tak na wszelki wypadek. Paliłem susz CBD z fifek i wiem jak to działa. Pamiętajmy że każda konopia zawiera w sobie minimum 0,001% THC
 więc można poczuć się ,,śmiesznie'' przez bardzo krótki okres czasu.
Odpowiedz
#7
(10-11-2019, 22:35)Maciej33 napisał(a):
(10-11-2019, 20:46)Zgadzam się z tym że pod język ale jeśli chodzi o dawkę to wcale nie jest tak jak piszesz. napisał(a): Zaczyna się od małej dawki a później się ją stopniowo zwiększa. Zarówno ilość kropli jak i częstotliwość podawania oraz stężenie olejku. O tym decyduje lekarz wskazując dokładny schemat dawkowania. Niestety nie każdy lekarz się tego podejmie by pomóc.

Co do kwestii palenia. Lepszą rzeczą od gilz papierosowych czy tzw. fifek jest ,,vaporizer''.
Śmieszne urządzenie nie będę tłumaczył jak działa, w necie jest horda instrukcji..

I tak na wszelki wypadek. Paliłem susz CBD z fifek i wiem jak to działa. Pamiętajmy że każda konopia zawiera w sobie minimum 0,001% THC
 więc można poczuć się ,,śmiesznie'' przez bardzo krótki okres czasu.

Polecacie jakiś konkretny susz albo olejek?
Odpowiedz
#8
(15-01-2020, 09:46)Nef napisał(a):
(10-11-2019, 22:35)Maciej33 napisał(a):
(10-11-2019, 20:46)Zgadzam się z tym że pod język ale jeśli chodzi o dawkę to wcale nie jest tak jak piszesz. napisał(a): Zaczyna się od małej dawki a później się ją stopniowo zwiększa. Zarówno ilość kropli jak i częstotliwość podawania oraz stężenie olejku. O tym decyduje lekarz wskazując dokładny schemat dawkowania. Niestety nie każdy lekarz się tego podejmie by pomóc.

Co do kwestii palenia. Lepszą rzeczą od gilz papierosowych czy tzw. fifek jest ,,vaporizer''.
Śmieszne urządzenie nie będę tłumaczył jak działa, w necie jest horda instrukcji..

I tak na wszelki wypadek. Paliłem susz CBD z fifek i wiem jak to działa. Pamiętajmy że każda konopia zawiera w sobie minimum 0,001% THC
 więc można poczuć się ,,śmiesznie'' przez bardzo krótki okres czasu.

Polecacie jakiś konkretny susz albo olejek?
Ja stosuję Cannabi gold 5%.Eliminuje u mnie sztywność . Biorę 2*dziennie po 2krople pod język. Buteleczka 12ml wystarczy na miesiąc. Koszt ok 80zł.
Odpowiedz
#9
Strasznie tanie, olejki cbd to za 10 ml kosztują Ok 300zł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#10
Gdyby ktoś chciał podzielić się swoimi doświadczeniami:
http://www.stwardnienierozsiane.info/for...p?tid=2375
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości