Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
co dalej?
#31
NapewnoUśmiech im szybciej tym lepiej, też panikowałam na początku, jak tylko coś było inaczej niż zwykle, z czasem to przechodzi i bardziej się człowiek uczy obserwować siebieOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#32
(13-04-2019, 21:39)magdas5 napisał(a): dziękuję bardzo za odpowiedzi. to wszystko jest dla mnie nowe i można powiedzieć, że panikuję jak tylko coś odbiega od normy.. z czasem się oswoję z pewnością.

Gwarantuję Ci, że z czasem poznasz swój organizm lepiej niż lekarz i wszystko nauczysz się rozpoznawać  Anioł
Odpowiedz
#33
szkoda, że lekarz mi nie powiedział, że coś takiego może się zdarzać.. zresztą zbyt rozmowny nie był, nawet o wyniki z rezonansu musiałam go ciągnąć za język. dopiero po trzecim pytaniu powiedział "stwardnienie". a ile takie drętwienie może trwać? ile u Was trwają te wszystkie objawy? a to z oczami, a to z nogami?
Odpowiedz
#34
(14-04-2019, 10:25)magdas5 napisał(a): szkoda, że lekarz mi nie powiedział, że coś takiego może się zdarzać.. zresztą zbyt rozmowny nie był, nawet o wyniki z rezonansu musiałam go ciągnąć za język. dopiero po trzecim pytaniu powiedział "stwardnienie". a ile takie drętwienie może trwać? ile u Was trwają te wszystkie objawy? a to z oczami, a to z nogami?

No czasem tak bywa z lekarzami, że trzeba mieć swoją listę pytań. U mnie przy silnych rzutach bez leczenia sterydami i tec trwało ok 3 tyg. Na początku leczenia takie drętwienia lub podwójne widzenie trwało ok tygodnia. Teraz już takie coś nie występuje, zdarzają się mrowienia, uczucie gorącej kończyny, albo skurcze, ale one pozwalają na samodzielne funkcjonowanie
Odpowiedz
#35
rozumiem, pytam, bo nie wiem czy lecieć gdzieś do lekarza czy dać sobie spokój. A bez leczenia sterydami przeszło Ci samo?
Odpowiedz
#36
Tak, tylko to po prostu dłużej się cofa.
Odpowiedz
#37
rozumiem, myślałam, że bez tych sterydów to tylko gorzej i gorzej. przynajmniej ja tak miałam, dopóki mi nie podali w szpitalu ich to coraz gorsze objawy miałam i coraz silniejsze. bo pierwsze 3 dni leżałam na oddziele bez diagnozy i bez leków. i każdego kolejnego dnia czułam się coraz gorzej.
Odpowiedz
#38
U mnie tez tak było przy diagnozie, z dnia na dzień gorzej, a w szpitalu to masakra, ale chyba przez to że nie lubię szpitaliOczko potem dostałam solu i z dnia na dzień było lepiejUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#39
no u mnie tak samo. jeszcze do szpitala w miarę normalnie doszłam a 2 dni później pielęgniarka mnie wózkiem prowadziła. plus brak równowagi. pod prysznicem fiknęłam.. a z każdą kroplówką coraz lepiej i lepiej Oczko
Odpowiedz
#40
To tak czasem jest, stres nam dokłada i wtedy ciężko wyjść

Ale dobrze byłoby, żeby trochę szybciej Ci podali leki z programu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości