Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
laminine
#1
Cześć Uśmiechsłyszeliście o leku na sm-laminine?dużo o nim słyszałam.nie znam go.nigdy nie stosowałam.chętnie poznam waszą opinię jeśli ktoś go zna.pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#2
Po pierwsze - to nie jest lek, tylko suplement. W związku z tym - na pewno nie leczy.
Nie stosowałam, ale byłabym bardzo sceptyczna. Zwłaszcza, ze cena jest wysoka.
Odpowiedz
#3
(02-06-2016, 16:29)Monika napisał(a): Po pierwsze - to nie jest lek, tylko suplement. W związku z tym - na pewno nie leczy.
Nie stosowałam, ale byłabym bardzo sceptyczna. Zwłaszcza, ze cena jest wysoka.

mi proponowano za 150 zł.Pani w puncie ksero się tym zajmuje.zachwalała bardzo.kserowałam moją dokumentację.Pani ta poczytała ją sobie kserując.bardzo mi się to nie podobało.myślałam,że jakaś etyka ich obowiązuje ale widać nie.pani była niedyskretna.jak podawała mi to ksero pytała a co się dzieje i dała mi ulotki o tym "suplemencie"zachwalała go bardzo wyrażała się o nim lek.jeszcze się na niego nie zdecydowałam.
Odpowiedz
#4
Na Twoim miejscu nie kupowałabym suplementów, których sprzedażą zajmuje się punkt ksero. Co innego kupić tabletki na ból głowy czy witaminę C w kiosku, ale nie tak drogi produkt, który rzekomo ma pomóc na nieuleczalną chorobę. Moim zdaniem - w najlepszym razie nie zaszkodzi. Ale nie wiadomo co w nim naprawdę jest i czy nie zaszkodzi. Suplementy w Polsce (w przeciwieństwie do leków) nie przechodzą żadnych badań.
Odpowiedz
#5
(02-06-2016, 17:42)Monika napisał(a): Na Twoim miejscu nie kupowałabym suplementów, których sprzedażą zajmuje się punkt ksero. Co innego kupić tabletki na ból głowy czy witaminę C w kiosku, ale nie tak drogi produkt, który rzekomo ma pomóc na nieuleczalną chorobę. Moim zdaniem - w najlepszym razie nie zaszkodzi. Ale nie wiadomo co w nim naprawdę jest i czy nie zaszkodzi. Suplementy w Polsce (w przeciwieństwie do leków) nie przechodzą żadnych badań.

W tym punkcie ksero nie sprzedają.To jakby towar z "pod lady".chyba ta pani się tym zajmuje na czarno.
Odpowiedz
#6
Tym bardziej bym na Twoim miejscu nie kupowała. Dla własnego bezpieczeństwa - lepiej kupować wszelkie leki i suplementy w pewnym miejscu (w aptece). Abstrahując od tego, że sam ten specyfik wydaje mi się próbą naciągania chorych.
Odpowiedz
#7
Zgadzam się z Monika i tez bym była ostrożna w stosowaniu niesprawdzonych leków i suplementów.  Poza tym przed zastosowaniem każdego leku, suplementu czy ziół warto skonsultować to z lekarzem. Czasami może zachodzić intereakcja jeżeli przyjmujemy leki i jakieś inne preparaty. Nawet zioła mogą zaszkodzić. 
Oczywiście każdy tu z Nas obecnych szuka alternatywnych metod wspomagania leczenia i od tego jesteśmy, żeby się dzielić wiedza, doswiadczeniem, nowinkami i każdy może wyrazić swoją opinię i dzięki temu może Nas to uchronić przed stosowaniem czegoś co mogłoby Nam zaszkodzić. Także zalecam w tym przypadku ostroznosc.
Odpowiedz
#8
(02-06-2016, 23:28)Joanna napisał(a): Zgadzam się z Monika i tez bym była ostrożna w stosowaniu niesprawdzonych leków i suplementów.  Poza tym przed zastosowaniem każdego leku, suplementu czy ziół warto skonsultować to z lekarzem. Czasami może zachodzić intereakcja jeżeli przyjmujemy leki i jakieś inne preparaty. Nawet zioła mogą zaszkodzić. 
Oczywiście każdy tu z Nas obecnych szuka alternatywnych metod wspomagania leczenia i od tego jesteśmy, żeby się dzielić wiedza, doswiadczeniem, nowinkami i każdy może wyrazić swoją opinię i dzięki temu może Nas to uchronić przed stosowaniem czegoś co mogłoby Nam zaszkodzić. Także zalecam w tym przypadku ostroznosc.

Dzięki za opinie Uśmiech
Odpowiedz
#9
Przyłączam się do słów Dziewczyn. Pół biedy, jak wydasz te 150 zł na nieskuteczne tabletki. Ale nie wiadomo co taka pani z xero sprzedaj (na opakowaniu to można napisać wszystko, albo użyć opakowania po innym produkcie), skąd to ma, czy produkt był odpowiednio przechowywany itp. Nie wiadomo czy taki środek nie zaszkodzi. Jednak apteka to bezpieczniejsze źródło. Niektóre suplementy z apteki to też straszne naciąganie, ale chociaż wiadomo, że farmaceuta nie dosypuje czegoś od siebie do opakowania ani nie podrabia produktów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości