Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MRI kontrolne
#11
He he Anka mogłaś się uczyć w tym kierunku. Odpowiedziała byś na nasze zapytanie.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#12
Ja w podstawówce nie wiedziałam co to jest neurologia...

Tak czytam o tych zmianach i nic konkretnego się nie dowiaduję, niby nie można cofnąć, ale z drugiej strony oun umie się regenerować, no nic przyjdzie mi żyć z tą niewiedzą
Odpowiedz
#13
(30-01-2019, 12:37)hela napisał(a): Ja w podstawówce nie wiedziałam co to jest neurologia...  

Tak czytam o tych zmianach i nic konkretnego się nie dowiaduję, niby nie można cofnąć, ale z drugiej strony oun umie się regenerować, no nic przyjdzie mi żyć z tą niewiedzą

Specjalnie poszlam do liceum do klasy o profilu biologiczno-chemicznym.
No coz Uśmiech
Odpowiedz
#14
Anka tak jak ja zawsze podziwiałam siostrę, że nie ma oporów zajmować się babcią - typu kąpiel i toaleta ale z ubieraniem wierzchnim pomagałam a teraz mi to przyszło robić. Fakt mąź a babcia to różnica ale nie widziałam siè jako pielęgniarka Oczko
Odpowiedz
#15
Anka ja nawet chemię na maturze zdawalam ale potem nie dostałam się na biotechnologie i teraz pozostalo mi robienie doświadczeń z córką Uśmiech

Nawet nie wiecie jak ja lubilam robić zastrzyki
Odpowiedz
#16
Po czterech latach chorowania w kontrolnym mri napisali mi że nastąpiła widoczna regresja zmian w stosunku do poprzedniego badania. A po kolejnych 10 latach było już tylko coraz gorzej.
Odpowiedz
#17
Cały czas się zastanawiam czy np. to zmniejszenie zmian w opisach nie jest wynikiem tego że MRI jest robione na innym urządzeniu, i wyglada trochę inaczej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#18
Ja miałam robione na tym samym. Przy przyjęciu do programu i rok po.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#19
To było robione na tym samym urządzeniu. Nie wiem co to było i dlaczego tak było.

Być może po solu coś się zadziało. W sumie nikt nie miał pomysłu.
Odpowiedz
#20
Ja też myślę że po solu może coś się zmieniać, tym bardziej że przy diagnozie mri robią często podczas rzutu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości