Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
od czego zacząć?
#21
(22-09-2018, 14:55)Miriam napisał(a):
(22-09-2018, 14:23)Agnieszka74 napisał(a):
(22-09-2018, 13:46)Miriam napisał(a): W Poznaniu terapię SM lekami pierwszej linii prowadzą:
- Szpital MSW na ul. Dojazd - na stronie internetowej jest numer do kierownika programu lekowego
- Szpital miejski im. Strusia na ul. Szwajcarskiej
- Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego - generalnie mam uraz do tej placówki i nie polecam

Przynosisz kopie wyników badań do kierownika programu lekowego i umawiacie się na kwalifikację. Niestety nie polecę konkretnego lekarza kwalifikującego do programu w Poznaniu, bo leczę się w innym mieście.
Co do rąk, które nie wróciły do pełnej sprawności - a rehabilitacja?

Mąż był na szwajcarskiej i powiedzieli ,że jeszcze nie teraz , że sie nie kwalifikuje, ma przyjść po następnym rzucie. Rehabilitacja... no właśnie, ża tak powiem "urabiam" go by się zgodził :Smutnyteraz jest na etapie "...co to pomoże", ale ja uparta jestemUśmiech. choć sił brakuje, bo jeszcze mamy syna niepełosprawnego i też nam się ostatnio jego zdrowie "sypie".

Agnieszka, to spróbujcie w MSW. Mnie wszyscy polecali ten szpital, ale kiedy szukałam programu lekowego tam akurat była spora kolejka, więc zrezygnowałam. Może Twój mąż był diagnozowany w czasach kiedy potrzebne były dwa rzuty do włączenia do programu lekowego - teraz jest inaczej. Wystarczy jeden udokumentowany rzut. Może żeby męża dodatkowo nie stresować zadzwoń tam do MSW i powiedz jaka jest dokładnie sytuacja zdrowotna Twojego męża. Pewnie zostaniecie skierowani na rezonans, żeby zobaczyć czy zmian przybyło czy też nie. 
A co do rehabilitacji, ona jest niezbędna i może bardzo, ale to bardzo pomóc. Z tego co piszesz Twojemu mężowi przydałoby się również wsparcie psychologiczne.

dziękuje wszystkim, od poniedziałku działam Uśmiech
Odpowiedz
#22
PowodzeniaUśmiech napisz co słychać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości