Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie suplementy stosujecie na co dzień?
B12, D3 4000 i magnez z B6. Do tego staram się choć raz w tygodniu zjeść co nie co masła (wolę serki twarogowe) i lactaza, by aubagio nie pomiatało mną za bardzo. Resztę przyjmuję w formie naturalnego pochodzenia :-D
Odpowiedz
Tosiia, kiedyś jadłam tego bardzo dużo. To witaminki, to coś tam na niezatrzymywanie wody w organizmie, to coś na lepszą przemianę materii. Generalnie dużo kasy szlo, a efekty mizerne. I zobaczyłam program na temat suplementów. Badane to nie jest wcale, kto chce i ma siłę przebiciami kasę na reklamę to może wejść na rynek i sprzedawca kapsolki z gipsem jako super lek, wiec doszłam do wniosku, że nie będę się truć. Szkoda zdrowia
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
Ashwaganda przy SM jest zabroniona!!
Odpowiedz
(29-03-2022, 08:27)e-smka napisał(a): Ashwaganda przy SM jest zabroniona!!

tak, tez o tym czytalam ... i przy wszystkich innych chorobach autoimunologicznych chyba tez. 

Kupilam ja, ale nie zdecydowalam sie brac.
Odpowiedz
Też chciałam brać tę ashwagandę, ale jednak nie mogę, ze względu na SM i na cukrzyce, bo ona koliduje czy coś z lekami na cukrzycę i chyba coś o tarczycy było a ja też mam hashimoto... więc ogólnie nie mogę, a szkoda, bo sił brak, przewlekłe zmęczenie mnie czasem dobija. Poranki (5rano) są straszne jak wstaje do pracy, po 3h (ok.8) dochodzę do siebie i potem po 5/6h (ok. 13) znowu mam zjazd... jeśli się po pracy (ok. 16) na trochę chociaż nie położę to już jest totalna masakra.
Odpowiedz
oh e-smka o 5 rano pobudka ...  Wywracanie oczami  wow! az sie dziwie, ze zjazd masz dopiero ok. 13 

szkoda z ta ashwagandha, ale coz zrobic - wole nie ryzykowac mimo, ze wiem ze wiele osob (chorych) ja stosuje.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości