Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie suplementy stosujecie na co dzień?
(29-03-2022, 08:27)e-smka napisał(a): Ashwaganda przy SM jest zabroniona!!

tak, tez o tym czytalam ... i przy wszystkich innych chorobach autoimunologicznych chyba tez. 

Kupilam ja, ale nie zdecydowalam sie brac.
Odpowiedz
oh e-smka o 5 rano pobudka ...  Wywracanie oczami  wow! az sie dziwie, ze zjazd masz dopiero ok. 13 

szkoda z ta ashwagandha, ale coz zrobic - wole nie ryzykowac mimo, ze wiem ze wiele osob (chorych) ja stosuje.
Odpowiedz
pochwalę się - zbadałam wit D i poziom mam prawie 50 przy suplementacji 4 000 dziennie ... jeszcze 3 lata temu miałam niedobór więc chyba nie jest źle Uśmiech
Odpowiedz
Brawo, ja ostatnio sprawdzałam Wit B i wszystko w normie, jednak coś te nasze suplementy dają
Odpowiedz
Och, zdecydowanie dają. Tylko trzeba to robić regularnie, no i przede wszystkim z głową. Nie można z nimi jak moja siostra, że dzisiaj łyknie pół apteki, potem ze dwa miesiące przerwy i biegnie sprawdzić poziom np. vit. D. A w międzyczasie narzeka, że to czy tamto.

Tosiia, ładny wynik. Mój jest podobny, tyle że oscyluje trochę powyżej 40. I podobnie jak ty suplementuję tylko 4000. Piszę tylko, bo czasami czytam, jak ludzie uderzają w dawki kilkunastotysięczne. I wtedy znowu przypomina mi się ta moja siostra :-D
Odpowiedz
Zainspirowaliscie mnie następnym razem też sprawdzę D.

No i żebymtak skrupulatnie i systematycznie robiła inne rzeczy jak branie Wit itd to by było super Duży uśmiech
Odpowiedz
(08-04-2023, 12:27)fruu napisał(a): Och, zdecydowanie dają. Tylko trzeba to robić regularnie, no i przede wszystkim z głową. Nie można z nimi jak moja siostra, że dzisiaj łyknie pół apteki, potem ze dwa miesiące przerwy i biegnie sprawdzić poziom np. vit. D. A w międzyczasie narzeka, że to czy tamto.

Tosiia, ładny wynik. Mój jest podobny, tyle że oscyluje trochę powyżej 40. I podobnie jak ty suplementuję tylko 4000. Piszę tylko, bo czasami czytam, jak ludzie uderzają w dawki kilkunastotysięczne. I wtedy znowu przypomina mi się ta moja siostra :-D

tak, dokladnie fruu - dla mnie to tez 'tylko' 4 000. Bralam jedynie przez dwa tygodnie codziennie 20 000 z zalecenia lekarza by jak najszybciej 'pozbyc sie' niedoboru. 

Moja mama odwrotnie niz Twoja siostra - ona wezmie raz na kilka tygodni jakas jedna witamine i juz mysli, ze organizm dostal to czego mu brakuje =D
Odpowiedz
e-smka mi lekarz też zalecił jak Twojej mamie brać 20 000 raz w tygodniu (po tej kuracji 2 tygodniowej kiedy codziennie brałam 20 000), ale sama zmieniłam na 4 000/dziennie.
Odpowiedz
Pomyślałam, że ja też powinnam zbadać sobie poziom wit. D Ja na razie biorę 2000 jednostek + Neurovit + Bio Marine Uśmiech
Odpowiedz
Ja w tej chwili, z polecenia endokrynolog, przerzucam się na vit. D 2000. Przekroczyłem poziom 50 :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości