Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tabletki osłonowe
#1
Wideo 
Hej, mam do Was pytanie, jak długo i czy w ogóle braliście tabletki osłonowe? Pytam, ponieważ brałam Helides codziennie rano i właśnie skończyłam wszystkie, które Pani doktor mi przepisała, czyli przez 5miesięcy leczenia. Mówiła żeby więcej nie brać. Jakie jest wasze zdanie? Pozdrawiam Was serdecznie Uśmiech
Odpowiedz
#2
(05-08-2018, 21:02)agica napisał(a): Hej, mam do Was pytanie, jak długo i czy w ogóle braliście tabletki osłonowe? Pytam, ponieważ brałam Helides codziennie rano i właśnie skończyłam wszystkie, które Pani doktor mi przepisała, czyli przez 5miesięcy leczenia. Mówiła żeby więcej nie brać. Jakie jest wasze zdanie? Pozdrawiam Was serdecznie Uśmiech

Ja bralam dwa tygodnie. Nie mam problemów z żołądkiem przy Tec. Czasem mnie pobolewa ale biorę przez kilka dni rano na czczo oslonke i jest ok. Mój neuro kazal brać jak będę odczuwam ból czy biegunki/ wymioty. Ale pomimo chorych jelit leczenie znosze ok ze strony układu pokarmowego
Odpowiedz
#3
Ja brałam vivomixx przez tydz przed leczeniem i przez pierwszy tydz. Teraz tylko przy jelitowkach
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości