Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co myślicie?
#1
Hej, mam dziś od rana taką dziwną lewą rękę i nogę, zaczęło się jak stwierdziłam że jak wciskam sprzęgło w samochodzie to mi się noga trzęsie i nie do końca robię to płynnie, a po południu zaczęłam tą rękę i nogę trochę inaczej czuć, i trochę mrowień się pojawiło. Miałam trochę stresu ostatnio także jutro zamierzam się ratować większymi dawkami wit B, w sumie nie wiem co o tym myśleć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#2
(23-07-2018, 21:12)hela napisał(a): Hej, mam dziś od rana taką dziwną lewą rękę i nogę, zaczęło się jak stwierdziłam że jak wciskam sprzęgło w samochodzie to mi się  noga trzęsie i nie do końca robię to płynnie, a po południu zaczęłam tą rękę i nogę trochę inaczej czuć, i trochę mrowień się pojawiło. Miałam trochę stresu ostatnio także jutro zamierzam się ratować większymi dawkami wit B, w sumie nie wiem co o tym myśleć?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Uuuu. Wiesz co jest szansa że stres i dzisiejsza temp tak wpłyneły na Ciebie.
Odpowiedz
#3
Hmm odpocznij prześpij się może odpuści może faktycznie od pogody takie Oslabienie. Ja dziś przesłałam praktycznie cały dzień i dalej chce mi się spać. Daj znać jak będziesz się czuła jutro. Dobrej nocy
Odpowiedz
#4
Dzięki, będę obserwować co się dziejeUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#5
Może to tylko z przemęczenia stresu i pogody Smutny ja ostatnio cały tydzień miałam zaburzone widzenie w lewo, ale jakoś trochę odpoczynku i przeszło a już się bałam że znowu masakra będzie.
Odpowiedz
#6
Oby tylko tyle, dawno nie miałam aż takiego pogorszenia, ale skumulował się upał, stres i zmęczenie też, trzeba wypocząćUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#7
Może ta wielka kumulacja faktycznie tak wpłynęła na Twój organizm. SM nie lubi upałów ani stresu. Odpocznij, zwolnij trochę i zobacz, co się będzie działo.
Odpowiedz
#8
Wstałam i dalej tą rękę i nogę czuję, zobaczę co się będzie dalej działo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#9
Hela powodzenia. Mam nadzieję że to tylko przemęczenie
Odpowiedz
#10
Tez mam taką nadziejęUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości