Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mam zdjęcie rezonansu magnetycznego i jedno zdjęcie mnie nie pokoi
#1
Witam  mam  33 lat  jestem  mężatką  i mój mąż  mi  pomaga  pisać  .
Miałem  robiony  rezonans  magnetyczny  i  wyszło  podobno  wszystko  dobrze  a  neurolog  dopiero  7  lipca będzie  oglądał  wynik  badania  .
Daje  zdjęcie  :


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
(16-06-2018, 18:37)Ewelina 85 napisał(a): Witam  mam  33 lat  jestem  mężatką  i mój mąż  mi  pomaga  pisać  .
Miałem  robiony  rezonans  magnetyczny  i  wyszło  podobno  wszystko  dobrze  a  neurolog  dopiero  7  lipca będzie  oglądał  wynik  badania  .
Daje  zdjęcie  :

Cześć. Skoro ktoś udzielił Ci informacji, że jest dobrze to nie martw się na zapas. Poczekaj do 7 lipca na  opinie neurologa. Ps. Kto ci powiedział, że jest dobrze? Z jakich przyczyn miałaś robiony rezonans?
Odpowiedz
#3
Ewelina napisz coś więcej, czemu mąż pomaga Ci pisać? Na forum nie diagnozujemy nikogo, możemy coś doradzić, ale dla mnie na przykład nawet mój rezonans wygląda dobrzeUśmiech po prostu się nie znam i tyleUśmiech Nie martw się, lipiec nie daleko, a gdyby się coś działo to pewnie szybko kazali by się gdzieś wybrać z tym wynikiem rezonansu, masz opis do niego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#4
(16-06-2018, 21:17)hela napisał(a): Ewelina napisz coś więcej, czemu mąż pomaga Ci pisać? Na forum nie diagnozujemy nikogo, możemy coś doradzić, ale dla mnie na przykład nawet mój rezonans wygląda dobrzeUśmiech po prostu się nie znam i tyleUśmiech Nie martw się, lipiec nie daleko, a gdyby się coś działo to pewnie szybko kazali by się gdzieś wybrać z tym wynikiem rezonansu, masz opis do niego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

napiszę  jak  wrócę  od  neurologa  -pozdr.
Odpowiedz
#5
(17-06-2018, 03:06)Ewelina 85 napisał(a):
(16-06-2018, 21:17)hela napisał(a): Ewelina napisz coś więcej, czemu mąż pomaga Ci pisać? Na forum nie diagnozujemy nikogo, możemy coś doradzić, ale dla mnie na przykład nawet mój rezonans wygląda dobrzeUśmiech po prostu się nie znam i tyleUśmiech Nie martw się, lipiec nie daleko, a gdyby się coś działo to pewnie szybko kazali by się gdzieś wybrać z tym wynikiem rezonansu, masz opis do niego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

napiszę  jak  wrócę  od  neurologa  -pozdr.
Tu  mąż  nie  wiadomo   czy  najpierw  był  początek choroby  stwardnienia
rozsianego  , była zła diagnoza  lekarzy  -( udar  i  porażenie  czterokończynowe ).Neurologa  wszystko  wyjaśni  jak  oglądnie  zdjęcia .
Odpowiedz
#6
Takie porażenie występuje w zespole devica, bardzo rzadka choroba, znam osobę która to miała, diagnozowanie trwało chyba dwa tygodnie, dopiero druga punkcja dała jakieś wyniki pierwsza wyszła dobrze, tak podobno to jest że na początku to badanie które pozwala stwierdzić chorobę wychodzi poprawnie, jest to w pełni uleczalne, tylko po leczeniu wymaga długiej rehabilitacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#7
(17-06-2018, 21:56)hela napisał(a): Takie porażenie występuje w zespole devica,  bardzo rzadka choroba, znam osobę która to miała, diagnozowanie trwało chyba dwa tygodnie, dopiero druga punkcja dała jakieś wyniki pierwsza wyszła dobrze, tak podobno to jest że na początku to badanie które pozwala stwierdzić chorobę wychodzi poprawnie, jest to w pełni uleczalne, tylko po leczeniu wymaga długiej rehabilitacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapa
Od 10  lat  moja żona jest   leczona  na schizofrenie i  wyszło  że  nagle przerwała  leczenie następnie   przestała pić i  jeść .
Poczekajmy do wizyty o lekarza .
Odpowiedz
#8
Pogubiłam się. Opisz w imieniu żony dokładnie od początku co się dzieje. Mam nadzieje ze macie dobrego neurologa i ze pomoze
Odpowiedz
#9
Też się pogubiłam, z tych wpisów nie wiadomo nawet czy Ewelina ma sm czy nie ma i co jej faktycznie dolega, ale dobrze że czekacie na lekarza zamiast googlować sobie kolejne choroby.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#10
(18-06-2018, 07:10)hela napisał(a): Też się pogubiłam, z tych wpisów nie wiadomo nawet czy Ewelina ma sm czy nie ma i co jej faktycznie dolega, ale dobrze że czekacie na lekarza zamiast googlować sobie kolejne choroby.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatal
Piszę za  żonę  bo bardzo wolno  pisze   .Zawiozłem    Ewelinę   do  neurologa  i  powiedział  że  nic  nie  ma  na  zdjęciach  niepokojącego  takie  zdjęcia  jak  u  zdrowej  osoby  .  Niedowład kończyn  to jest  po  śpiączce   ( 1  miesiąc po zatrzymaniu akcji serca ) teraz ma   wolniejszą  reakcję  na  rozumienie  i  wymowę  .
Rehabilitacja długa i nie da się przyspieszyć na siłę .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości