Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki macie stopień niepełnosprawności?
#1
Jak w temacie - jaki macie stopień niepełnosprawności? W środę idę pierwszy raz na komisję. Zastanawiam się czy i jaki stopień mogę dostać.
Odpowiedz
#2
(09-05-2016, 12:25)chris82 napisał(a): Jak w temacie - jaki macie stopień niepełnosprawności? W środę idę pierwszy raz na komisję. Zastanawiam się czy i jaki stopień mogę dostać.

Po pierwszy rzucie przyznano mi stopień lekki na rok. Na kolejnej komisji - dostałam umiarkowany. I tak jest do tej pory (kolejne komisje tylko przedłużały).
Odpowiedz
#3
Mi przyznano w ubiegłym roku umiarkowany stopień do 2018 roku.
Odpowiedz
#4
Ja też umiarkowany.
W moim przypadku było z resztą bardzo dziwnie. W początkowym okresie choroba była bardziej aktywna, a ja była w znacznie gorszym stanie fizycznym (np. nie dawałam rady jeździć na rowerze). Szanowna komisja orzekła wtedy, że należy mi się tylko stopień lekki. I tak przez kilka lat zostało. A później podwyższono mi stopień na umiarkowany, chociaż mój stan ewidentnie się... poprawił. Wiele zależy do osób, które w danym momencie zasiadają w komisji.
Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy...  Uśmiech
Odpowiedz
#5
Widzę, że umiarkowany jest bardzo powszechny. Uśmiech Ja wczoraj byłem na komisji, ale nie znam jeszcze "werdyktu". Informację o decyzji mam otrzymać po tygodniu. Napiszę jak już będę wiedział jaki dostałem.
Odpowiedz
#6
Ja nie mam żadnego. Lekarz pytał kiedyś czy wypisać papiery, ale ja nie chcę na razie.
Odpowiedz
#7
Ja na poczatku mialam znaczny ale komisja byla zaocznie i stopien przyznali na podstawie dokumentacji medycznej a jak mnie zobaczyli to dostalam juz tylko umiarkowany Uśmiech
Odpowiedz
#8
Dołączyłem do grona osób z umiarkowanym stopniem Uśmiech
Odpowiedz
#9
A u mnie na początku był umiarkowany, ale uznałem, że nie wzięto pod uwagę popsutego wzroku i skutków nietrafionej terapii, więc po roku złożyłem aplikację ponownie. Dostałem stopień znaczny i to bezterminowo.
Odpowiedz
#10
Ja dostałem stopień lekki na 2 lata.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości