Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co ile wymieniacie okulary
#11
Sorry Yasmina, nie zamierzam sie spierać ale podejscie a-la decyzja moderatora nie podlega dyskusji trochę mnie rozbawila. Po to jest to forum żebysmy dyskutowali, na temat pracy moderatora też.
I nie zrozum mnie źle, ale w tym watku nie ma nic podejrzanego, nie ma zadnych linkow ani reklamy. Ja nie wchodze na forum codziennie bo zwyczajnie nie mam na to czasu , zagladam jesli cos mnie bodzie, a bodą mnie wlasnie moje oczy, wchodze na forum I co widze na pierwszej stronie? Temat optyk wiec cos dla mnie jak w morde strzelił , wiec moge poczytac jak czesto inni badają swój wzrok i jak im te oczy "dzialają " itede. Zwykly normalny wątek i mimo chodem zwiazany z ms.
Nie oceniam Twojej pracy źle, i nie krytykuje ale nadgorliwosc tez nie jest rozwiazaniem I jakby nie bylo nie mozna tego porownywac do bota klepiącego 3 tys postow na dobe.
Odpowiedz
#12
(30-12-2023, 21:16)yasmina napisał(a): Nie będę komentowała Waszych postów /Monika i Fruu/,  nie o to chodzi na tym forum, ale przyjęte jest, ze jeżeli moderator podejmuje jakąś decyzję to nie podlega ona dyskusji. Przyjęłam tę funkcję, żeby pomóc Wam, żebyście czuli się tu bezpiecznie i nie byli zasypywani podejrzanymi linkami. Tym bardziej, że są autorzy postów podsyłający linki nie związane z tematyką. Bez względu na moje sytuacje życiowe zaglądam n forum 2-4 razy dziennie, żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Jeżeli macie jakieś uwagi na temat mojej "pracy" to proszę piszcie na priv, bo krytykując mnie w temacie, w którym zwróciłam uwagę autorowi postu niejako przyzwalacie na takie zachowanie.
Nie było kontroli nad forum i moderatora - narzekaliście, jest kontrola i moderator - też jest źle.

Nie narzekam na twoją pracę, bój się boga, wręcz cieszę się, że robisz to ty a nie ja :-) I również nie skomentuję tego co napisałaś, zacytuję natomiast jedną rzecz. Tytuł działu naszego forum (wytłuszczenie mojego autorstwa): "Porozmawiajmy - nie tylko o SM"
Odpowiedz
#13
Moniko, byłam przez wiele lat moderatorem na rożnych forach i tak się przyjęło, że o decyzji moderatora się nie dyskutuje - ewent. na priv, albo do "władz na górze". I to tyle w tym temacie z mojej strony.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości