Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ból mięśni
#1
Witajcie , od ok tyg męczy mnie ból nogi z tyłu tak jakby mięśni łydki ,uda i pośladka a dziś doszła stopa ... Przez ost tydz nawet dużo nie chodziłam bo miałam zabieg więc raczej leżałam . Czy ktoś z was miał coś podobnego ?
Odpowiedz
#2
(29-01-2018, 11:53)Anna 888 napisał(a): Witajcie , od ok tyg męczy mnie ból nogi z tyłu tak jakby mięśni łydki ,uda i pośladka a dziś doszła stopa ... Przez ost tydz nawet dużo nie chodziłam bo miałam zabieg więc raczej leżałam . Czy ktoś z was miał coś podobnego ?

Tak. Mi rehabilitacja pomogła. Rehabilitant sciskal mi kawałek po kawałku każdy mięsień aż ból minął. Zadawał ból sciskajac zeby rozluznic miesnie i zeby bol minal. Później miałam kilka siniaków. Czasem mi to wraca. Głównie łydka. Ja tak mam jak mam za mało ruchu i po nocy. Zadzwoń do neurologa jak nie dajesz rady. Albo szukaj rehabilitanta? Moze ci ulży: Ja już któryś tydz męczę sie z nadwrazliwoscia w stopach. Jest szansa ze to wynik malej aktywnosvi u ciebie. No ale ja swiezak jestem odnosnie SM. Nie chce wprowadzic cie w blad.
Odpowiedz
#3
Teraz to już płonę znów od piersi w dół .... Już to pieczenie mnie irytuje ... Czy na takie dolegliwości bierzecie sterydy ?
Odpowiedz
#4
(29-01-2018, 19:27)Anna 888 napisał(a): Teraz to już płonę znów od piersi w dół .... Już to pieczenie mnie irytuje ... Czy na takie dolegliwości bierzecie sterydy ?

Ja mialam 1 rzut parestezje z lekkim pieczeniem brzuch i plecy, teraz nogi. Zero leczenia sterydami. Nawet teraz lekarz nie kazal robić rzonansu. Stwierdził, że teraz te pieczenia to nie wskazują na rzut. Może zadzwoń do neurologa. Każdy przypadek jest inny. Ja miałam kilka tyg bez pogorszeń, Tobie z tego co piszesz dochodzą nowe miejsca z dolegliwościami.
Odpowiedz
#5
Ja w wakacje miałam parę dni takiej przeczulicy w prawej nodze, ciepła woda była zimna lub na odwrót, ale byłam daleko od lekarzy, przechodziłam, kilka dni po powrocie do domu przeszło, neuro stwierdziła że jak samo przeszło to nie będziemy się martwić na zapas


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
Zauważyłam że z rana ból mięśni jest większy ale da się wytrzymać ,a pieczenie skóry najbardziej doskwiera mi wieczorem ...
Odpowiedz
#7
(30-01-2018, 13:10)Anna 888 napisał(a): Zauważyłam że z rana ból mięśni jest większy ale da się wytrzymać ,a pieczenie skóry najbardziej doskwiera mi wieczorem ...

Kiedy masz wizyte kontrolna?
Odpowiedz
#8
Wizyta niedługo bo już za tydzień w czwartek ale jestem ciekawa czy wy też tak macie itp ......
Odpowiedz
#9
(30-01-2018, 20:22)Anna 888 napisał(a): Wizyta niedługo bo już za tydzień w czwartek ale jestem ciekawa czy wy też tak macie itp ......

Ja miałam, pisałam ci wyżej. Tylko u mnie od razu cała noga i stopa i nie pupa. A jak sie teraz czujesz?
Odpowiedz
#10
Teraz boli mnie bardziej , a np wczoraj wcale , tylko czułam to pieczenie ... Dzis doszła jeszcze stopa , mam wrażenie jakby mięśnie mi się spinały i stąd ten ból ale lekarzem nie jestem ... Z pieczeniem też tak mam raz bardziej a raz mniej ... Powiem wam że jak nie odczuwam żadnych dolegliwości to jest ok ale jak występują to panikuje , przerasta mnie ta choroba , może top też dlatego że w kwietniu wesele ,a myśl że coś mi może akurat wtedy się wydarzyć przeraża mnie , ale też iem że muszę walczyć , nie mogę sie poddać . Niby pogodziłam się z tym choróbskiem tak myślałam ,ale tak naprawde to chyba nigdy sie nie pogodze ... Ogólnie mam dużo zmian w mózgu i w rdzeniu kręgowym w całej długości więc pewnie różne rzeczy mogą mi się dziać , hmmm Smutny Smutny

A te wizyty w szpitalu 5 dniowe też źle znoszę ,zostawiam syna w domu i to jest dla mnie najgorsze . Ale dzięki niemu mam motywacje do walki ...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości