Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W trakcie diagnozy
#11
Hej wam mam już praktycznie wszystkie wyniki. Lekarz, który robił usg ręki faktycznie stwierdził duży stan zapalny i płyn, ale w nadgarstku. EEG- wyszły zmiany jakieś. Potencjały wzrokowe- rozbieżność jest ale w normie. Za wasza radą w poniedziałek jadę i robię badania na boleriozę. Ta konsultacja zlecona jest, ale póki co to nie mogę dostać namiarów na Panią profesor.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#12
A nie ma jej w googlu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
(03-02-2018, 13:53)hela napisał(a): A nie ma jej w googlu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Jest ordynatorem neurologii w Rzeszowie, ul. Lwowska. W poradni chyba nie przyjmuje- nie mogę się dodzwonić. A innych informacji brak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#14
(03-02-2018, 13:48)Natalala napisał(a): Hej wam mam już praktycznie wszystkie wyniki. Lekarz, który robił usg ręki faktycznie stwierdził duży stan zapalny i płyn, ale w nadgarstku. EEG- wyszły zmiany jakieś. Potencjały wzrokowe- rozbieżność jest ale w normie. Za wasza radą w poniedziałek jadę i robię badania na boleriozę. Ta konsultacja zlecona jest, ale póki co to nie mogę dostać namiarów na Panią profesor.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

W kontekście badań na boreliozę, akurat wczoraj czytałam bardzo ciekawą rozmowę i zamieszczałam w innym wątku link:
http://www.stwardnienierozsiane.info/for...7#pid10367

W pierwszej części rozmowy (akurat nie w tej, którą wkleiłam do powyższego wątku, więc warto wejść na stronę WO), są ciekawe informacje nt. badań typu LTT. Wydaje mi się, że warto przeczytać przed podjęciem decyzji o wydaniu pieniędzy na tego typu badania. A najlepiej - ich sens skonsultować z lekarzem prowadzącym. Jeśli lekarz ma wątpliwości - z lekarzem zakaźnikiem.
Lekarz najlepiej oceni czy i jakie badania warto zrobić.
Odpowiedz
#15
(03-02-2018, 13:56)Natalala napisał(a):
(03-02-2018, 13:53)hela napisał(a): A nie ma jej w googlu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Jest ordynatorem neurologii w Rzeszowie, ul. Lwowska. W poradni chyba nie przyjmuje- nie mogę się dodzwonić. A innych informacji brak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


A nie możesz tam pójść osobiście zapytać? Albo zadzwoń na oddział


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#16
(03-02-2018, 16:14)hela napisał(a):
(03-02-2018, 13:56)Natalala napisał(a):
(03-02-2018, 13:53)hela napisał(a): A nie ma jej w googlu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Jest ordynatorem neurologii w Rzeszowie, ul. Lwowska. W poradni chyba nie przyjmuje- nie mogę się dodzwonić. A innych informacji brak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


A nie możesz tam pójść osobiście zapytać? Albo zadzwoń na oddział


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Mam do szpitala 100km dzwonię od 4 dni nikt nie odbiera. Pewnie tak zrobię, ze pojadę aby uzyskać jakiejkolwiek informacji.
A może ktoś zna doktora specjalizującego się w SM z okolic Rzeszowa?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości