Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SM a potencja
#1
Dzień dobry,
Osoby chorujące na SM otrzymują różne leki znieczulające i żeby nie kręciło się w głowie, moje pytanie czy mogą przyjmować preparaty na potencję bez recepty. Chodzi mi konkretnie o preparat zawierający: w  każdej tabletce 25 mg syldenafilu. W opakowaniu są 2 sztuki.


Substancje dodatkowe:
Polakrylin potasu, woda oczyszczona, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, aspartam, kroskarmeloza sodowa, aromat mięty pieprzowej, laktoza jednowodna, powidon K-30.

Proszę o odpowiedź jeśli ktoś miał jakiś związek z tematem lub może próbował innych środków.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Najlepiej zapytać lekarza albo nawet farmaceutki.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#3
tylko sytuacja jest taka, że nie wiem jakie tata dostaje leki, bo mama podaje, a mam mu kupić lek w sekrecie przed mamą bo chce ;/ tata niewstający z łóżka.. cóż, może w aptece ktoś będzie kojarzył... Smutny nie chcę żeby sobie krzywdę zrobił
Odpowiedz
#4
To moze najlepiej popytać w aptece. Dla bezpieczeństwa.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#5
Ja łykam sildenafil, Trzeba pamiętać, że można go stosować tylko raz dziennie!!
Odpowiedz
#6
(21-01-2018, 17:25)niedobracorka napisał(a): tylko sytuacja jest taka, że nie wiem jakie tata dostaje leki, bo mama podaje, a mam mu kupić lek w sekrecie przed mamą bo chce ;/ tata niewstający z łóżka.. cóż, może w aptece ktoś będzie kojarzył... Smutny nie chcę żeby sobie krzywdę zrobił

Wydaje mi się, że jeśli chodzi o pacjenta, który jest leżący to lepiej bez konsultacji z lekarzem prowadzącym nie podawać żadnych leków. Nawet tych, które są dostępne bez recepty.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości