Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa
#11
(28-01-2018, 22:09)Magdaallena napisał(a): Witam, jestem po rehabilitacji. Rehabilitant stwierdzil ze mam lewa noge slabsza niz prawa, i nie moze byc mowy o dyskopatii. Zasugerowal rezonans glowy i zmiane neurologa. Jutro bede zalatwiac rezonans prywatnie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie mam komu o tym powiedziec. Maz nie chce o tym slychac twierdzi ze wymyslam..

Napisze Ci tak. Zmien neurologa. Poszukaj w necie info jaki neurolog jest polecany przy SM w twojej okolicy. I moze na nfz uda ci sie zrobic rezonans. Prywatnie u mnie 350 zl plus kontrast 150. Jak masz robic rezonans to z kontrastem. Ja zrobilam bez i wyszly zmiany. Tak czy siak 3 dni pozniej lezalam w szpitalu i mialm robione kolejne rezonanse z kontrastem. Najpiere znajdz lekarza bo rezonans to nie badanie moczu nie powinnaś robić go za często.
Odpowiedz
#12
Rozumiem, dziekuje za rade. Tak zrobie. Znajde najpierw lekarza. Dziekuje.
Czlowiek juz sam nie wie co robic jak lekarz bagatelizuje. Objawy tym bardziej jak powiedzial ze nie wie z czego nam zawroty i bole glowy... I wyslal z recepta na neurovit..
Odpowiedz
#13
Wizyta u innego neurologa na pewno nie zaszkodzi. Prywatnie rezonans to rzeczywiście dość duży koszt (u mnie z kontrastem kosztuje około 600 zł). Ale na NFZ znowu pewnie będzie termin daleki. Tak jak Matelonka pisała idź najpierw do lekarza i zobaczysz co ci powie Uśmiech
A wygadać zawsze możesz się tutaj Uśmiech
Odpowiedz
#14
Tak zrobie, dziękuję wam za opinie. Jak cos ustale to na pewno dam znac. Dzis mam okropny bol nog... Nie da sie wytrzymac. Mam ochote je obciac...
Odpowiedz
#15
(29-01-2018, 10:04)Magdaallena napisał(a): Tak zrobie, dziękuję wam za opinie. Jak cos ustale to na pewno dam znac. Dzis mam okropny bol nog... Nie da sie wytrzymac. Mam ochote je obciac...

Wiesz co jest jeszcze taka opcja. Naurolog prywatnie który ma etat w szpitalu. Idziesz prywatnie i mówisz co się dzieje. Jak rozsądny to może weźmie Cię na oddzia ł w celu przeprowadzenia badań. Ból nóg brzmi niepokojąco. Jaki to ból? Stóp, łydek, mięśni? Jak z chodzeniem i czuciem w nogach?
Odpowiedz
#16
Wlasnie czucie mam tak jakbym miala wiecej warstw ubran na tej jednej nodze i szybciej sie meczy. Jest to bol tak jakby kosci od miednicy az do kostki. Takie wrazenie jakby ktos mnie sciskal opaska uciskowa na lydce. No i swedzi co jakiś czas, do tego takie ciarki dziwne jak przy zmianie temperatury
Odpowiedz
#17
(29-01-2018, 10:12)Magdaallena napisał(a): Wlasnie czucie mam tak jakbym miala wiecej warstw ubran na tej jednej nodze i szybciej sie meczy. Jest to bol tak jakby kosci od miednicy az do kostki. Takie wrazenie jakby ktos mnie sciskal opaska uciskowa na lydce. No i swedzi co jakiś czas, do tego takie ciarki dziwne jak przy zmianie temperatury

Ja miałam podobne objawy ostatnio. Chociaż wiesz można tymi samymi słowami ująć dwie różne dolegliwości. Neurolog zbadał, powiedział, że jak się nie pogorszy to mam to przechodzić. Powoli moja przeczulica stóp i nóg oraz wrażliwość na zimno mija. Napisz nawet na tym forum zapytanie w odpowiednim dziale o namiary na neurologa z twojego miasta. Ty z Katowic jesteś tak? Katowice małe nie są może ktoś się odezwie i poleci kogoś. Dopóki Cię lekarz nie zbada to my możemy Ci tylko zrobić mętlik w głowie jeszcze doła złapiesz jak się naczytasz kto z czym się zmaga.

Ps. Słuchaj 95% ludzi ma problemy z odcinkiem lędźwiowym. Ja sama mam tyle dyskopatii , że miałam być operowana.Przy SM to wypadało by zrobić rezonans głowy. Ja miałam akurat jeszcze odcinka szyjnego i piersiowego.Plus inne badania. Więc nie rób bez konsultacji rezonansu. Szukaj lekarza i daj znać jak już coś będzie wiadomo
Odpowiedz
#18
(29-01-2018, 10:08)Matelonka napisał(a): Wiesz co jest jeszcze taka opcja. Naurolog prywatnie który ma etat w szpitalu. Idziesz prywatnie i mówisz co się dzieje. Jak rozsądny to może weźmie Cię na oddzia ł w celu przeprowadzenia badań.

Każdy lekarz na prywatnej wizycie może wypisać skierowanie do szpitala na oddział. Nie musi pracować w szpitalu Oczko

A w Katowicach chyba hela się leczy to może jakiegoś lekarza dobrego ci poleci Uśmiech
Odpowiedz
#19
Tak w Katowicach się leczę, z czystym sumieniem polecam centrum terapii sm, i dr Maciejowski, 20 lat doświadczeniaUśmiech zresztą wszyscy lekarze tam są w porządku i mają doświadczenie z naszą chorobą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#20
Hela, bardzo dziekuje. A jaki koszt wizyty? Czy mozna sie tam dostac na NFZ tylko ze skierowaniem?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości