Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skala EDSS
#11
Ja jedynke mam za brak odruchów brzusznych a podobno tak się też może dziać po ciążyUśmiech
Odpowiedz
#12
Obecnie 3,5, a przed ciążą i na jej początku lekarkę w poradni SM poniosło aż do 4 :O Oczko

Niewielka niezborność (niepewność) czterokończynowa większa po lewej i w kończynach dolnych - ale ludzie! Jak wieki czeka się w kolejce przed gabinetem, bo dopycha sobie niezarejestrowanych, człowiek wchodzi wygnieciony cały, to co się potem dziwić! A do tego nieprzespane noce przy małym dziecku i przemęczenie... Ciii! Ja to tak sobie tłumaczę na moją korzyść Język
Co do ze 2 innych objawów to nie wiem, jakie powinny być u zdrowego człowieka, a jakie u osoby chorej na sm, ale nie mam czasu sprawdzać, a że niestety lekarka dodatkowo stosuje "kopiuj wklej" za każdym razem, nic nie dodaje, niczego nie usuwa, ech... A mam się całkiem nieźle, nie czuję żadnej niezborności Oczko Teraz wróciłam do Gilenyi i zobaczy jak będzie przy kolejnej wizycie kontrolnej za ok. pół roku Uśmiech
Odpowiedz
#13
Ja czekam do wakacji na kolejne badanie, chociaż ostatnio lekarz już mnie odpytywał na okoliczność tego ile przejdę itd. Ale to chyba tak nie oficjalnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#14
Kurde u mnie badanie neurologiczne zawsze co mies
Odpowiedz
#15
Mnie tez badają często, ale bez tej ankiety do skali


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#16
(09-03-2018, 09:44)mufa napisał(a): Kurde u mnie badanie neurologiczne zawsze co mies

Mnie tez co mc bada neurolog. Jak Ciebie?
Odpowiedz
#17
U mnie też co miesiąc badanie neurologiczne. Ja też konsekwentnie trzymam się jedynki - jak sądzę za brak odruchów podeszwowych Duży uśmiech
Odpowiedz
#18
Ja czekam na badania w połowie maja, a ich wyniki poznam dopiero pod koniec czerwca, więc mam jeszcze trochę czekania. Póki co staram się niewiele myśleć na ten temat, tylko przeć do przoduUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości